У Вінниці провели перші Всеукраїнські змагання серед міських ОТГ: господарі здобули медалі у тенісі і гирьовому спорті

У Вінниці провели перші Всеукраїнські змагання серед міських ОТГ: господарі здобули медалі у тенісі і гирьовому спорті

З 10 по 12 жовтня у вінницькому СК "Колос" відбулися Всeукраїнські фінальні спортивні змагання сeрeд міських об'єднаних тeриторіальних громад. Вони пройшли за підтримки профільного Міністерства, ФСТ «Колос», НОК України, Вінницької ОДА і Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Змагалися понад 300 спортсмeнів із 16 областeй України. Свої сили учасники випробовували у шести видах спорту: шахи, шашки, футзал, волeйбол, гирьовий спорт, настільний теніс.

Олег Курилець в складі команди Перещепинської ОТГ (Дніпропетровської області) змагався у футзалі.

– Умови проведення турніру – непогані, а рівень суперників – сильний. Футбол у нашій ОТГ активно розвивається. Ми є переможцями обласних змагань серед міських ОТГ. Взагалі тренуємося цілий рік просто неба, на штучному покритті. В нашій команді всі молоді хлопці-аматори, ніяких колишніх профі немає. Я взагалі найстарший у колективі, – розповів 40-річний Олег Курилець.   

Головний приз спартакіади здобула команда Біляєвської міської ОТГ (Одеська область). Далі – Пулинська ОТГ (Житомирська область) і Дружбівська ОТГ (Сумська область). А взагалі в кожному із видів спорту були різні переможці.

– Триває реформування місцевого самоврядування, децентралізація, об’єднання територіальних громад. Тому необхідно напрацювати ефективну модель розвитку спорту для ОТГ. Це необхідно визначити і законодавчо, і нормативно. Для цього проводимо круглі столи, спартакіади. Взагалі шукаємо нестандартні підходи, аби фізична культури мала попит серед мешканців ОТГ, – прокоментував голова Вінницької обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк. – Багато чого залежить від інструкторів і тренерів спортивних клубів, які нині домінують в спортивній діяльності ОТГ. Важливим є залучення інвесторів. Хороший приклад – аматорський футбол, який тримається на коштах ОТГ, і в першу чергу – сільських товаровиробників. 

Пан Татусяк також звернув увагу на можливість отримувати грантові кошти (згідно із програми ЄС) для розвитку спорту в ОТГ.  

– Потрібно навчати людей писати ці проекти та вигравати.  І ми будемо це робити. Приміром, наша спорттовариство нещодавно виграло грант «Фізкультурно-масова і спортивна робота в ОТГ», – додав Сергій Татусяк. .        

 

Підсумки змагання

Шашки
І місце Гуцуляк Марія (Коломийська ОТГ Івано-Франківська область
ІІ місце Хаєцька Ольга (Біляївська ОТГ Одеської області)
ІІІ місце Беженар Олена (Вижницька ОТГ Чернівецької області)

Шахи
І місце Шаповалов Олександр ( Дружбівська ОТГ Сумської області)
ІІ місце Нурмагаметов Олександр (Даражнянська ОТГ Хмельницької області)
ІІІ місце Чайка Микола (Пирятинська ОТГ Полтавської області)

Гирьовий спорт до 78 кг
І місце Рибін Олександр (Лиманська ОТГ Донецької області)
ІІ місце Напханько Віталій (Перещепинська ОТГ Дніпропетровської області)
ІІІ місце Польшин Станіслав (Дружбівська ОТГ Сумської області)
понад 78 кг.
І місце Панчук Тарас (Пулинська ОТГ Житомирської області
ІІ місце Цеплий Василь (Іллінецька ОТГ Вінницької області)
ІІІ місце Підлетейчук Володимир (Біляївська ОТГ Одеської області)

Теніс настільний
І місце Дутчак Аліна ( Вижницька ОТГ Чернівецької області)
ІІ місце Колядко Галина (Немовицька ОТГ Рівненської області)
ІІІ місце Боднарук Галина ( Коломийська ОТГ Івано-Франківської області)
І місце Ворсуляк Ярослав (Коломийська ОТГ )
ІІ місце Гайновський Олександр (Деражнянська ОТГ Хмельницької області)
ІІІ місце Гоян Олег (Вижницька ОТГ (Чернівецької області)
Командний залік з тенісу - І місце - Коломийська ОТГ Івано-Франківської області
- ІІ місце - Вижницька ОТГ Чернівецької області
- ІІІ місце - Іллінецька ОТГ Вінницької області

Футзал
І місце Біляївська ОТГ Одеської області
ІІ місце Пирятинська ОТГ Полтавської області
ІІІ місце Деражнянська ОТГ Хмельницької області

Волейбол - І місце Лиманська ОТГ Донецької області
ІІ міце Теребовлянська ОТГ Тернопільської області
ІІІ місце Коломийська ОТГ Івано-Франкіської області.

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ залік (по 5 кращим видам)
- І місце. Біляївська ОТГ Одеської області - 22 очки
- ІІ місце. Пулинська ОТГ Житомирської області - 23 очки
- ІІІ місце. Дружбівська ОТГ Сумської області - 25 очок

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:19 «Скринінг здоров’я 40+»: чому вінничанам варто встигнути до 30 червня 12:18 Злива підтопила дитячий садок у Калинівці 12:04 Викрили «паперову мобілізацію» на Гайсинщині: двом працівникам ТЦК оголосили підозру 11:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) Від читача 01:19 У теплій та дружній атмосфері провели зустріч для емоційної підтримки молоді. 11:03 Продав 16 дронів свого підрозділу: на Донеччині затримали військового медика photo_camera 10:23 Зливи, ремонт Соборної та відключення послуг: що чекає на вінничан 9 червня 10:21 У Вінниці фінішувала серія футбольних турнірів New Stars 10:00 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:00 Вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель морпіха з Тульчина Ігоря Ватраля 09:30 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 64 актуальні пропозиції роботи у Вінниці (оновлено) 09:14 На Андрія Юсова, який раніше працював у мерії Вінниці, готували замах play_circle_filled photo_camera 08:07 Сьогодні відзначають Міжнародний день друзів. Історія, заборони та прикмети 9 червня 21:01 Чіпляються за потяги заради відео: у Вінниці дітям пояснили, чим небезпечний зачепінг photo_camera 20:02 100 років виповнилося відомій вінницькій лікарці Ользі Батуріній photo_camera 19:29 Видобуток піску біля Сосонки: що кажуть документи та чому інвестор говорить про маніпуляції? play_circle_filled 19:03 В Агрономічному затримали «закладчика»: вилучили майже 50 згортків із психотропами photo_camera 18:33 «Каналізаційні відходи течуть по подвір’ю»: чому в Агрономічному вже кілька днів проблеми з водою? photo_camera 18:31 «Це не ми, це папєрєдніки»: як у Хуторах сільрада «намалювала» ще один номер будинку 73 і позбавила спадщини 18:30 Останній дзвоник пролунав у вінницьких школах: яким був рік незламності і нових починань play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up