У Вінниці проведуть міжобласний чемпіонат із зендокай карате-до

У Вінниці проведуть міжобласний чемпіонат із зендокай карате-до

Відкритий чемпіонат Вінниці із зендокай карате-до серед початківців пройде 27 січня (субота). Офіційне зважування спортсменів – 9:00 – 9:50 год. Офіційне відкриття - о 10:00 год. Змагатимуться у спортивному комплексі «Ратібор-В» (вул. Київська, 16).  

В змаганнях візьмуть участь спортсмени-початківці з Вінницької області, які займаються не так давно (в середньому близько року). А також гості із Одеської та Київської областей. Загальна кількість учасників – 180 віком з 6 років.

З історії виду спорту

Зендокай карате-до - сучасне, ефективне та реалістичне бойове мистецтво, засноване на новітній техніці ММА та традиційних принципах будо. Стиль було засновано в 1999 році японським майстром бойових мистецтв Озавою Такаші (володар 8-го Дана) для відродження духу справжнього японського карате.

На сьогоднішній день більше 20 країн  розвивають даний стиль карате, який у Японії ще називають REАL FIGHT (реальний поєдинок) KARATE або ММА KARATE. До цих країн з 2015 року долучилась і Україна. Офіційним представником Міжнародної федерації зендокай карате-до в Україні та президентом федерації зендокай карате-до України є вінничанин Юкальчук Ігор Анатолійович (володар 4 Дана). Керівником Вінницької міської Федерації є Дроб’язко Роман Олександрович. За 2 роки кількість прихильників цього виду спорту невпинно збільшується і лише по Вінниччині це понад 1200 спортсменів різного віку.

Довідка

За додатковою інформацією звертайтесь: керівник інформаційного відділу ФЗКУ – Наталя Пульнікова, [email protected], 097-872-90-62

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    ММА KARATE?

    З зендокай таке "карате",як з ЄвгенІЯ МихайлІВА-"журналіст".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 Жмеринка отримала п'ять автобусів від хорватських партнерів. Кого вони возитимуть 20:05 Рогозоплетіння, гончарство та благодійність. Як у Щітках пройшов етновікенд «Заплетемо рогозу» play_circle_filled 20:02 Цього не бачать пасажири. Один день із життя вінницького трамвая play_circle_filled photo_camera 19:07 Управління стратегічних розслідувань на Вінниччині очолив полковник поліції Микола Гончар Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 19:00 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 18:12 Донат замість в'язниці: чи пом'якшує допомога ЗСУ покарання в судах? 17:52 Кривава сварка у Погребищі: чоловік поранив дружину ножем та намагався вчинити самогубство 17:15 До $900 за оформлення авто: на гарячому затримали митника та його спільника 16:11 На Вишеньці у підвалі замурували собак. Тварин рятували волонтери play_circle_filled 14:54 Стрілянина у Погребищенській громаді: затримали 51-річного чоловіка з арсеналом зброї 13:58 У Шаргороді Mercedes вилетів у паркан і перекинувся. Ще дві ДТП сталися на Вінниччині 13:10 «Липові» сертифікати за гроші: судитимуть п’ятьох інспекторів Держпродспоживслужби 13:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 12:34 У Якушинцях дівчина впала у рів глибиною понад сім метрів 12:21 106 тисяч гривень за ноутбук: на що витратять мільйони з чотирьох тендерів для ЗСУ 11:18 У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» розпочали ремонт. На кордоні можливі затримки 10:53 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 10:25 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 10:12 Обладнання для лікарень і мобільних медиків: Вінниця отримала 17 тонн допомоги з Франції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up