Стрибунка у воду Ганна Письменська стала кращою спортсменкою грудня на Вінниччині

Стрибунка у воду Ганна Письменська стала кращою спортсменкою грудня на Вінниччині
Відділення НОК України Вінниччини визначило кращого спортсмена грудня в області. Це 24-річна стрибунка у воду Ганна Письменська, яка на змаганнях представляє Вінницьку та Луганську області. По традиції вона отримає грошовий сертифікат розміром тисячу гривень.

Ганна Письменська успішно виступила в складі національної збірної команди зі стрибків у воду на чемпіонаті «Турнір 4-х націй» (Німеччина, Україна, Італія, Росія), який відбувся з 4 по 6 грудня в італійському Турині. Зокрема, вона здобула срібну нагороду на 3-метровому трампліні. А українська збірна загалом завоювала чотири «золота» та «чотири» срібла.

Після «Турніру 4-х націй» Ганну Письменську разом з тренерами та іншими спортсменами національної збірної зі стрибків у воду привітав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов (також вінничанин).

Головний цьогорічний старт для провідних українських стрибунів у воду – Олімпіада в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). За словами голови відділення НОК України Вінницької області Павла Хникіна, Ганна Письменська непогані олімпійські перспективи. Вона вже брала участь в двох Олімпіадах і лише трохи не дотягувала до медалі.  

Ганна Письменська народилася 12 березня 1991 року у Вінниці. До Луганська переїхала, коли їй було 14 років. Починала тренуватися у вінничанки Діани Кульбері в СК “Авангард”, але потім почала займатися у Тамари Токмачевої, головного тренера збірної.

Ганна Письменська займається спортом (акробатикою) з п’яти років, а саме стрибками у воду – з десяти. У 14 років вже почала займатися стрибками професійно, брати участь в міжнародних змаганнях.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Дарья
    Наша гордість, бажаю їй досягнути найвищих висот, і лише золоті медалі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду 09:42 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up