«Слони» і «Вовки» на юнацькому командному чемпіонаті Вінниччини з шахів затоптали конкурентів

«Слони» і «Вовки» на юнацькому командному чемпіонаті Вінниччини з шахів затоптали конкурентів

Четвертого березня Літин вже втретє гостинно приймав юнацький командний чемпіонат Вінниччини з шахів. Цього разу офіційні змагання відбулися у затишному кафе-готелі «Корона», що на під’їзді до селища. 

 

Їх головним натхненником виступив кандидат у майстри спорту Дмитро Горбатюк, який навчає шахової премудрості малечу у Літині і Дашківцях (Літинський район). «Своє плече» йому підставили президент обласної шахової федерації, депутат Вінницької обласної ради Юрій Яремчук, президент федерації шахів Вінниці і директор МДЮСШ № 6 Микола Боднар, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, меценат Юрій Гнатюк та інші небайдужі прихильники шахів. Завдяки цьому організація змагань була на високому рівні. Партії грали стандартними шахами, на електронних годинниках, а жеребкування було комп’ютерним.

На старт вийшли 12 команд – минулорічні переможці зі Жмеринки, п’ять збірних з обласного центру, по дві – з Козятину, Літину і Дашківців. Серед основних юнацьких центрів шахів на Вінниччині бракувало лише Могилева-Подільського. Грали «стінка на стінку» в сім турів. Кожна команда складалася з трьох юнаків і дівчини до 18 років.

Фаворитом була команда «Вінницькі слони», в складі якої виділялися кандидати в майстри спорту України Владислав Лукіянчук і Дмитро Щербіна. Вона виграла п’ять матчів і два зіграла внічию. Такий же результат показала й жмеринська команда на чолі з віце-чемпіоном області в особистому заліку Владиславом Полігасом, але в неї гіршим виявився додатковий коефіцієнт (загальна кількість очок). Також медалі здобула команда «Вінницькі вовки», в складі якої успішно грали одразу дві дівчини – чемпіонки області в особистому заліку у різних вікових категоріях Каріна Степанюк і Анна Копистиринська. Дбайливі організатори нагородили грамотами призерів та їх тренерів у двох видах заліку: до 12 і до 18 років; а усіх без винятку учасників – чашками на згадку. Окрім того, дітям влаштували невеличкий солодкий стіл.        

     

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:20 Від Вінниці до Гнівані пішки: як вирушити в одноденну мандрівку і відчути себе справжнім пілігримом photo_camera 20:05 «Маскується» під застуду. На Вінниччині почастішали випадки ентеровірусної інфекції 19:50 «Надягли кайданки і повезли у в’язницю»: як волонтерка натрапила у Польщі на шахраїв 19:07 Данина з премій підлеглих: директорку реабілітаційного центру на Вінниччині підозрюють у хабарництві Від читача 10:49 Купуєте товар, а продавець обіцяє надіслати чек пізніше через технічні проблеми? Це тривожний сигнал 18:02 У Вінниці знайшли підлітка, який збив пенсіонерку на переході та поїхав далі 17:32 Справа про катування чоловіка поліцейськими: чому досі не вдалося перейти до розгляду по суті? play_circle_filled photo_camera 16:42 На Хмільниччині вітчим ґвалтував 14-річну падчерку: дівчина завагітніла, а кривдника затримали 15:33 Кросовер перекинувся посеред дороги: подробиці ДТП на Немирівському шосе 14:25 17 мільйонів на ремонт «Зорі». А підрядник фігурує в кримінальній справі 14:06 Вінничанка Наталя Цюрпіта стала абсолютною чемпіонкою світу з бодібілдингу 13:55 На Вінниччині викрили адміністраторку Viber-групи, яка повідомляла про місця розташування блокпостів та ТЦК photo_camera 13:25 Більше ніж просто банкет: як ресторація «Щедрик» перетворює важливі моменти на теплі спогади (Новини компаній) 13:05 12 років навчання та безкоштовні обіди. Що ще чекає на школи Вінниці з 1 вересня 12:30 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 65 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 11:53 Вінничан запрошують на «Екологічний вікенд» — два дні активного та корисного відпочинку 10:42 Пішла в ліс по ягоди та зникла: на Вінниччині тривають пошуки 78-річної жінки 10:22 Де у Вінниці 16 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 10:04 Збив жінку на пішохідному переході та втік — у Вінниці розшукують підлітка на електросамокаті 09:18 Загинув після ворожої атаки. Вінничани прощаються з десантником Дмитром Опалюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up