Сильні духом змагалися у бомбаскеті, шахах і дарсті

Сильні духом змагалися у бомбаскеті, шахах і дарсті
Змагання з бомбаскету

Понад сотня інвалідів праці вийшла на старт шостої обласної Спартакіади «Сила духу». Серед них були мужні спортсмени із різними травмами та навіть без кінцівок.

Змагання проходили у манежі «Колос». 57-річний Михайло Локотей (Піщанка) змагався у дартсі. Чоловік розповів, що раніше займався футболом. Але після отримання інвалідності він обирає найпростіші спортивні розваги. Бо, мовляв, руки і ноги, болять, а позмагатися з іншими хочеться.

В командному заліку перемогла збірна Вінниці. Разом із нею трійку кращих склали збірні Козятину і Крижополя. 

Призерів в особистому заліку визначали у шести видах програми. В армспорті у вазі до 85 кг переміг Микола Рябошапка (Немирів), у вазі понад 85 кг – директор школи Володимир Саволюк (Жмеринка). В бомбаскеті (кидки у корзину) не було рівних вінничанам Володимиру Ковалю і Тетяні Краковецькій. У гирьовому спорті чемпіоном у вазі до 85 кг став Микола Саїнчук (Крижопіль), у вазі понад 85 кг – Іван Васильчук (Козятин). У дартсі золото виграли спортсмен без однієї ноги Роман Байталюк (Шаргород) і Рита Літовка (Хмільник). У настільному тенісі – Василь Франчук (Крижопіль) і вінничанка Олена Косюк.  

Дуже цікавим виявився турнір із шахів, який зібрав 17 учасників. Грали за олімпійською системою, але до двох поразок. Переможцем вчетверте став Микола Перепелиця з Піщанки. Він виграв всі шість партій.    

– На Всеукраїнських змаганнях «Сила духу» я входив до першої десятки. Шахами займаюся з дитинства. З того часу з ними не розлучаюся. Шахова гра – це моя улюблена стихія, у якій я відчуваю себе впевнено. Останнім часом я значно підвищив свій рівень завдяки тому, що постійно спарингую із комп’ютером, – каже Микола Перепелиця.

Чемпіони обласної спартакіади здобули путівки на всеукраїнські змагання, які пройдуть у вересні в Ужгороді. 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 18:28 337 мільйонів збитків. На Вінниччині викрили незаконний видобуток пісковику photo_camera 18:08 Телефон постійно пише «недостатньо пам'яті»? Ось що радять експерти 17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up