Провели лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка

Провели лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка
  • У Вінниці, біля кінотеатру «Росія», відбувся лицарський турнір, присвячений Герою Небесної Сотні Максиму Шимку.
  • Він також був учасником клубу історичної реконструкції «Білий вовк».
  • І не просто цікавився подіями минулих часів, а жив цією історією. 

В змаганнях, які проходили за правилами історичного середньовічного бою, взяли участь 15 учасників з п’яти областей України. В одиночних боях (категорія «щит і меч») переможцем став представник вінницького клубу «Аркона» Сергій Ліщинський. В поєдинках «2 на 2» серед жінок виграла змішана команда Ужгорода та Вінниці. В змаганнях «3 на 3» – збірна Києва і Вінниці. А у номінації «мілле» (все деруться одночасно; кожен сам за себе і залишається лише один) першим став Володимир Тищак (Київ).          

– Сподіваюся, що цей лицарський турнір буде традиційним, адже він несе патріотичне та духовне наповнення. Продовжуємо роботу по вшануванню Максиму Шимку. Та віримо, що найближчим часом у Вінниці з'явиться пам'ятний знак на вулиці, де він проживав. Також хочеться бачити у Вінниці пам’ятник Героям Небесної Сотні, – сказав один із партнерів турніру Вадим Кудіяров.

Мати Максима Шимка Зоя Кузьменка дякує за підтримку змагання клубам «Аркона» і «Білий Вовк», організаторам і партнерам турніру Ользі Грабовській (вона разом з Максимом була у клубі «Білий вовк» та їздила з ним на Майдан), народному депутату Сергію Кудлаєнку, депутату міськради Вадиму Кудіярову, міській раді та ОДА. А патріотичний потяг «Труханівська січ» привіз реконструкторів з Києва, що підвищило рівень змагання.         

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Иванов Иван
    шото вы без кастрюль не можете
  • Ols Kat
    А это вообще легально? Люди рубятся холодным оружием в центре города. Что дальше? Из арбалетов стрелять начнут?
  • Задунайский Торонтуй
    Во-перых не Россия а Підкова. Во-вторых, как справедливо спрашивают в соседней ветке, вы когда работать начнете?

    Отремонтируйте хотя бы для начала сральник за Росс... , ой, Підковой. Чтобы было куда рыцарям ходить, а не гадить по кустам.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:08 Мільярдні підряди: що відомо про дорожні роботи на Вінниччині photo_camera 20:03 «Пироговський пікнік» повертається. Коли він буде і що чекає на вінничан photo_camera 19:05 Переправляв за гроші ухилянтів — на Вінниччині судитимуть іноземця 18:07 Дводенний інтенсив у Вінниці: 85 учасників вчилися справлятися зі стресом photo_camera Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 17:44 Щеплення проти ВПЛ: відповіді на головні питання вінницьких батьків 17:31 «Нива» запрошує фанів безкоштовно відвідати останній домашній матч — проти «Скали 1911» 17:04 Рятує без зайвих слів. Історія медсестри з Вінниччини, яка понад 40 років у професії 16:33 Після атаки на Вінниччині знайшли небезпечні дрони: чотири бойові частини не вибухнули photo_camera 16:08 Як готують кадри для гостинності? У Вінниці завершили навчальний курс 16:07 Ще трохи заморозків — і різке потепління до +25 15:23 Гаррі Поттер у Вінниці. Що було б, якби магія трапилась у нашому місті? photo_camera 15:03 Пункт пропуску на Вінниччині: що вже готово і що попереду photo_camera 14:18 Передавав дані про чисельність та маршрути ЗСУ — суд виніс вирок зраднику 13:13 Операція без розрізів: у Вінниці вперше замінили серцевий клапан через артерію photo_camera 12:12 Що думаєте про перейменування вулиць на честь загиблих Героїв? Ми запитали 12:06 З фронту — на маршрут №17. Водій тролейбуса повернувся до роботи photo_camera 11:01 У християнському реабцентрі калічили дітей — керівник роками вчиняв сексуальне насильство play_circle_filled photo_camera 10:59 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, який минає photo_camera 10:09 П’яна поїздка закінчилась трагедією: суд ухвалив вирок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up