«Прем’єр-Нива» здобула срібло наймасовішого футбольного турніру в Україні «Utmost Cup»

«Прем’єр-Нива» здобула срібло наймасовішого футбольного турніру в Україні «Utmost Cup»

11 жовтня у Вінниці фінішував наймасовіший міжнародний футбольний турнір в Україні – «Utmost Cup-2018».

 

Окремо у «Utmost Cup-2018» змагалися 24 команди з гравцями віком 9-10 років і стільки ж – на рік молодших футболістів. Вони представляли майже всі регіони України, окрім Луганщини та Криму. А також – Болгарію, Румунію і Молдову. За словами організаторів, це наймасовіший футбольний турнір не лише на Вінниччині, але й в країні!   

Для матчів задіяли три поля зі штучним покриттям – СК «Нива», Палацу дітей та юнацтва і школи № 35. Команди спочатку змагалися на груповому етапі. Кращі виходили до плей-офф, де й розіграли медалі.

У молодшій групі до фіналу вийшли молдовська команда «Буюкань» (Кишинів, Молдова) і вінницька «Прем’єр-Нива». По ходу гри підопічні Олександра Гайдаржи і Андрія Панчука вели в рахунку, але все ж не втримали перевагу. Основна частина гри завершилася із рахунком 2:2, а в серії пенальті Фортуна була на боці гостей – 3:4. Бронзові нагороди здобув «Металіст 1925» (Харків), який переграв «Політехнік» (Румунія) – 2:0.

У старшій групі чемпіонство здобула столична «Зміна-Оболонь», що здолала в фіналі хмельничан – 1:0. Третє місце посіли одесити, які переграли в серії пенальті у своєрідному «морському» дербі маріупольців.

Урочисте нагородження проводили директор спорткомплексу «Нива» Олег Тарлецький та партнери змагання. Всі команди були нагороджені грамотами. За 1-3 місця були передбачені кубки та медалі. Вручали й індивідуальні призи – статуетки, футболки. М’ячі від обласної федерації футболу отримали команди-призери і кращі футболісти команд.   

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:17 Ведуча Іванна Онуфрійчук показала, як з двома сестрами з'їздила до рідного села на Вінниччині photo_camera 11:06 Старі садиби, дуб XVIII століття і тиша: вінничан кличуть на екскурсію П’ятничанами 11:04 Несправний акумулятор велосипеда спричинив пожежу у Вінниці 10:09 Бойовий медик і морпіх з Вінниччини повернулися з ворожого полону photo_camera Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 09:23 Донорське серце з Вінниччини врятувало 16-річного хлопця photo_camera 08:36 Сьогодні вітаємо Аркадія та Федора. Історія, заборони та прикмети 16 травня 21:01 Сучасне укриття та новий харчоблок: як змінився ліцей у Вороновиці photo_camera 20:28 Цивілізована «маївка» на природі: скільки коштує орендувати будиночок чи бесідку у Вінниці 20:03 Військові навички та патріотизм: у Вінницькій області відбулася гра «Джура» photo_camera 19:19 Як змінилися зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах за рік. Порівнюємо актуальні пропозиції 19:11 У Вінниці жінка пропонувала екзаменатору 5 000 хабаря під час практичного іспиту з водіння photo_camera 18:08 4500 доларів за втечу з України. На Вінниччині викрили схему для ухилянтів 18:08 Побита до крові: у Вінниці військового підозрюють у нападі на колишню дівчину play_circle_filled 18:03 Кухарку військової частини знайшли мертвою: затримали військовослужбовця 17:34 Пісок із присмаком сибірки: чому в Сосонці люди знову повстали проти кар’єру play_circle_filled 17:08 Полум’я, дим і згорілі авто: на Вінниччині рятувальники гасили ряд пожеж photo_camera 16:42 Стрілянина під час перевірки авто з вінницькими номерами на Хмельниччині. Загинув поліцейський photo_camera 16:35 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 16:26 Ваш вік — не проблема. Як знову до роботи хочуть залучити людей віком 50+?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up