«Прем’єр-Нива» виграла серію із чотирьох матчів дербі у школи Блохіна-Бєланова

«Прем’єр-Нива» виграла серію із чотирьох матчів дербі у школи Блохіна-Бєланова

12 жовтня на СК «Нива» і стадіоні Палацу дітей та юнацтва пройшов тур ДЮФЛ України. У принциповому вінницькому футбольному дербі чотири команди різних вікових категорій ДЮСШ «Прем’єр-Нива» грали проти ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.

У матчі колективів U-16 (серед юнаків до 16 років) на СК «Нива» розгорнулася цікава боротьба. На 23-й хвилині нивівець Олександр Гора зробив діагональну гольову переплачу на Іллю Збитковського. Той виграв боротьбу за м’яч і переграв воротаря. 1:0.

На фініші гри рефері дав спірний пенальті, що викликало обурення у господарів поля. За словами Олександра Гори, суперник вдарив по воротах, після чого зачепився за нивівського голкіпера. Натомість представники ОДЮСШ Блохіна-Бєланова вважали, що 11-метровий був очевидним.  

Але стандарт було реалізовано. Отже, нічия – 1:1.

– Гру зіпсував рефері із Бердичева, який торік судив наш матч проти ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Тоді він також поставив «точку», і ми програли. Й зараз також пенальті не було. Ми не розуміємо, чого вінницьке дербі знову судить той же рефері, – каже тренер «Прем’єр-Ниви» U-16 Сергій Шубін.   

У грі команд U-14 «Прем’єр-Нива» відкрила рахунок прямим ударом зі штрафного. Але ще перерви після масованої атаки ОДЮСШ Блохіна-Бєланова спромоглася відігратися. А в другому таймі вирвала перемогу – 1:2.

А ось на стадіоні ВМПДЮ, домашньому для ОДЮСШ,  гості виграли обидва матчі. У грі U-17 нивівці перемогли – 3:1, а у грі U-15 – 2:1.

Отже, за сумою чотирьох матчів дербі в активі «Прем’єр-Ниви» дві перемоги і нічия, в пасиві – поразка.  

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Через ремонти колій низка електричок на Вінниччині змінять розклад 20:47 Статус «оперативний резерв» у «Резерв+»: чому з'явився і які наслідки несе за собою 20:09 Школи області отримають 10,8 мільйона гривень на «протипожежний» апгрейд 19:33 Парк, який садили мешканці, почали вирубувати: що відомо про ситуацію у Стрижавці play_circle_filled photo_camera Від читача 22:06 Вигорання, пауза і безоплатні кар’єрні консультації: як вінничанка Ганнуся Перепілка повернулася до роботи 19:19 Продуктовий кошик у Вінниці: що і наскільки подорожчало за останні роки 19:08 Тримайте під рукою парасольки та теплий одяг. На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг 18:09 Віз до України пістолет з набоями. На кордоні з Молдовою зупинили іноземця 17:11 Вулиці без «автохламу». У середмісті почали забирати покинуті автівки, які роками іржавіли у дворах 16:11 У Вінниці готують розширення «сухого» порту: нові маршрути, робочі місця та амбітні плани photo_camera 15:32 Рахуємо чужі гроші. Скільки заробили народні депутати з Вінниччини? 15:06 Темні хмари з боку Придністров’я. Поки росія планує «буферну зону» для Вінниччини, військові зводять оборонний щит 14:05 У Бершаді екс-директор ліцею підозрюється у розтраті майже 800 тисяч гривень з бюджету 12:58 «Я тебе знайду»: у Вінниці водій влаштував скандал з погрозами через штраф за паркування play_circle_filled 12:02 Негода лютує: повалені дерева та заблоковані траси — як рятувальники Вінниччини борються зі стихією play_circle_filled 11:30 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:57 Гроші за інтим-фото. 60-річний педофіл вербував підлітків у Вінниці через соцмережі 10:08 Понад 600 нападів на працівників ТЦК в Україні. Що кажуть на це в поліції 09:36 Де сьогодні у Вінниці не буде світла та гарячої води? АДРЕСИ 09:15 Пішов добровольцем і загинув у 23: у Вінниці прощатимуться з бійцем 3-ї штурмової бригади Дмитром Бєдою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up