Пішов у вічність відомий спортивний тележурналіст і оператор Олег Хохлов

Пішов у вічність відомий спортивний тележурналіст і оператор Олег Хохлов

На 59-у році життя перестало битися серце відомого телеоператора, спортивного коментатора та автора передачі «Територія спорту» на ТРК «Вінтера» Олега Геннадійовича Хохлова. 

Олег Хохлов народився 17 січня 1958 року у Вінниці. 1982 закінчив Ленінградський інститут кіноінженерів за спеціальністю кіномеханік. З 1975 року працював помічником кіномеханіка у кінотеатрі Коцюбинського, пізніше в будинку культури «Енергетик» м. Вінниці. З 1986 року по 1993 рік працював у Магаданській області, як режисер районного телебачення. Пізніше – як режисер у Дніпропетровську. 1993 року повернувся до Вінниці, де працював директором телестудії «Наш час». З 1995 року працював телеоператором у вінницькій державній телерадіокомпанії, де став автором передачі «Територія спорту».

За всю свою трудову діяльність Олег Хохлов висвітлював спортивне життя Вінниччини не лише з телеекранів, а й на радіо та у газетах. Нагороджений численними грамотами, кубками та призами за професійну діяльність. Цього року асоціація спортивних журналістів України визнала Олега Геннадійовича переможцем у номінації «За вірність спортивній журналістиці». Колектив ТРК «Вінтера», колеги-журналісти, спортсмени, тренери та функціонери спорту втратили не просто висококваліфікованого колегу а й чуйну, надзвичайно добру людину. Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким і друзям Олега.

Усіх небайдужих просять долучитися до поховань Олега Геннадійовича Хохлова. Свою допомогу Ви можете переказати на картку «ПриватБанку» за номером 4149 4393 9529 4865 Сивак Валентина Вікторівна або звернутися за телефоном 067 286 87 71 до Бондар Світлани Петрівни. Або можна здати кошти на прохідній ТРК «Вінтера».

Прощання з Олегом Хохловим відбудеться завтра, 27 квітня, о 12.00. у Центрі ритуальних товарів і послуг «Реквієм» (Кірова, колишня Батозька, 12). Поховання відбудеться на кладовищі на Луці-Мелешківській о 13.00.     

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Молодь у Вінниці навчали безбар’єрній комунікації та взаємодії з ветеранами photo_camera 20:15 Нащадки Потоцьких, Грохольських, Коцюбинського, Пирогова. Де вони тепер, чи цікавляться спадщиною? photo_camera 19:59 Вінниця купить нове обладнання для прибирання вулиць і підвозу води 19:19 Як пройшов перший день Pets Ville Fest: яскраве свято для чотирилапих та їх власників у Вінниці play_circle_filled photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:15 У спартакіаді вінничан з обмеженими фізичними можливостями переможених не було 19:06 Від Баби Гавришихи до Тунелю кохання. Куди можна поїхати з Вінниці у червні photo_camera 18:46 Олена Зеленська ознайомилася з розробками осередку УТОС для людей з порушеннями зору 18:09 Погода різко зміниться: чого чекати вінничанам на початку червня photo_camera 17:20 Частину вулиці Матроса Кішки у Вінниці перекриють на чотири дні 16:37 Страви з квітів та плодів. Ділимося літніми рецептами подільської кухні від Олени Павлової 16:03 Сильний вітер наробив проблем у Вінниці: дерево впало на авто play_circle_filled photo_camera 15:06 Допомога фронту, оздоровлення дітей і нова техніка: ключові рішення сесії у Вінниці play_circle_filled 14:37 росія за добу скинула 277 авіабомб та запустила понад 8 000 дронів photo_camera 14:07 Дитина та жінка опинилися в лікарні після ДТП у Брацлаві 13:13 82-річний дід зґвалтував 10-річну дівчинку на Вінниччині photo_camera 12:05 Вінничанка Марина Боржемська стане тренером нового сезону «Зважені та Щасливі» 11:17 У Вінниці чоловік викликав поліцію «для перевірки» і отримав штраф 11:09 Двоє загиблих і палаючі авто: що відомо про ДТП біля Ксаверівки. ОНОВЛЕНО photo_camera 10:15 П’янющий водій ганяв Вінницею в комендантську годину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up