Олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська знову виступатиме за Вінницю і Україну

Олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська знову виступатиме за  Вінницю і Україну

На вінницьких змаганнях з велоспорту можна було побачити олімпійську чемпіонку з веслування на байдарках і каное Інну Осипенко-Радомську. Разом з чоловіком і тренером Дмитром, а також з тримісячним сином (в колясці) знаменита спортсменка прийшла повболівати за свою 11-річну дочку-велосипедистку Уляну. 

На попередніх Олімпійських іграх Інна виступала за збірну Азербайджану (це трапилося через певні непорозуміння зі спортивним керівництвом нашої країни). Але тепер наша вінницька зірка знову представлятиме рідну країну!

– До Міжнародної федерації подана заява, що я завершила виступи за збірну Азербайджану. Я повернулася в Україну і хочу представляти на міжнародній арені нашу країну. Мені вже дали «добро», що я маю на це право, – каже Інна Осипенко-Радомська.  

– Інно, коли розпочнете тренування і повернетеся у Великий спорт?

– Сподіваюся, що вдасться вдало повернутися. Я вже активно готуюся, приймаю участь у тренувальному процесі. Мета – потрапляння до збірної України для підготовки до чемпіонатів Європи та світу тощо. А основна моя ціль – участь на наступній Олімпіаді в Токіо-2020!

– Як Ви ставитеся до того, що дочка займається велоспортом, а не веслуванням?

– Абсолютно нормально. Ще коли народилася дитина, ми вже обговорювали, яким видом спорту вона займатиметься. І вирішили, що віддамо право вибору Уляні. Дитина має займатися тим видом спорту, який їй подобається. Уляна обрала велоспорт, і ми підтримуємо та вболіваємо за неї.    

– Якими ще видами спорту цікавитеся?

– Завжди цікаво спробувати себе у чомусь новому. Коли у мене була можливість, приймала участь у змаганнях із зимового поліатлону. Під час них я бігала на лижах, віджималася і стріляла з пістолета.   

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Алекс
    А шо ж такое не сложилось в Азербайджане как бежать с легитимным так бегом а как домой то поджав хвост невинной овечкой Дрянь она есть дрянь
    Алекс reply Алекс
    а она думала что никто не помнит эту региональную дрянь
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безкоштовні майстер-класи, ігри та конкурси: що підготували бібліотеки Вінниці на літо photo_camera 20:03 Вінничани вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з універсального бою photo_camera 19:47 У Вінниці будують «хмарочоси», але пожежна техніка дістає лише до 14-го поверху. Чи є це проблемою? photo_camera 19:05 Квести, екскурсії та майстер-класи: у «Гармонії» розпочався літній табір для дітей Від читача 15:08 Як уберегтися від шахраїв при покупках на торговельних онлайн-майданчиках: 18:30 Через два дні після випуску — на роботу за фахом у МХП: історія Вікторії Ганаги (Новини компаній) 18:22 Скандал на НМТ у Вінниці: чи дозволили випускниці ліцею №22 перескласти іспит після технічного збою play_circle_filled photo_camera 18:10 У лікарні імені Ющенка збиратимуть кошти для українських захисників photo_camera 17:31 Вода зі стелі та затоплений коридор: що відомо про потоп у гуртожитку ВНТУ? play_circle_filled photo_camera 17:31 Бійці Сил спецоперацій «взяли» висоту-223: що робили військові на телевежі у Вінниці? 17:13 Орден «За мужність» отримав сапер 120-ї бригади Іван Ковчук photo_camera 16:06 Полум’я ледь не перекинулося на сусідні будівлі: подробиці пожеж на Вінниччині play_circle_filled 15:15 Суд визнав урізану індексацію пенсій незаконною: ЮК "Мережа права" виграла апеляцію (Новини компаній) 15:07 Смертельна аварія біля Гордіївки: загинула 66-річна пасажирка photo_camera 14:15 У кількох містах Вінниччини зафіксували відхилення у якості питної води photo_camera 13:19 «Скринінг здоров’я 40+»: чому вінничанам варто встигнути до 30 червня 12:18 Злива підтопила дитячий садок у Калинівці 12:04 Викрили «паперову мобілізацію» на Гайсинщині: двом працівникам ТЦК оголосили підозру 11:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 11:03 Продав 16 дронів свого підрозділу: на Донеччині затримали військового медика photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up