«Нива» здолала першолігову «Черкащину»

«Нива» здолала першолігову «Черкащину»
  • Вінницька «Нива» провела останній контрольний поєдинок перед поновленням чемпіонату України з футболу (друга ліга). У Вишневому Київської області вона мірялася силами із першоліговою «Черкащиною».

«Нива» вийшла на поле в такому стартовому складі: Гурідов (в), Попов, Остапенко, Демченко, Федорук, Калітов, брати Брижчуки, Подкуйко, Загорулько, Браславський. На заміну виходили Підопригора, Івашків, Нагайський, Подгаєцький, Мукомел (в).

Перший тайм завершився без забитих голів. Після перерви рахунок відкрив наш голеадор Артур Загорулько. Він скористався помилкою захисника черкащан, перехопив поперечну передачу і використав цей шанс. Подвоїв рахунок після подачі кутового удару новачок «Ниви» Олег Остапенко, який виграв верхову боротьбу.

«Черкащина» відіграла один м’яч за кілька хвилин до фінального свистка, коли на заміну вийшли молоді нивівці. Отже, 1:2 на нашу користь.

— «Черкащина» — хороша команда, яка добре грає в пас. Це сильний суперник. Після перемоги маємо позитивні емоції. Водночас у грі нашої команди є певні пробіли. Треба також враховувати, що у травмувався захисник Владислав Дворовенко. В грі з черкащанами травму отримав і воротар Максим Гурідов, —сказав головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький.

 Як себе проявив новоспечений нивівець Олег Остапенко? Зрозуміло, він забив гол. А чи задоволені його грою в обороні?

— Олег Остапенко впорався зі своїм завданням, як захисник. У нього були лише мілкі огріхи. Але у верховій боротьбі Олег виглядав солідно — ми вже її не програємо! А це великий плюс як в обороні, так і в атаці. І ми тепер маємо універсального футболіста.   

 Більше товариських поєдинків не буде?

— Вірно, починаємо безпосередню підготовку до офіційних ігор.   

 Будуть ще підписуватися контракти із новачками?

— Із «обойми» на певний термін «вилетів» Владислав Дворовенко. Тому будемо екстрено шукати лівого захисника.          


Читайте також:

«Вінницьких вовків» підсилять заокеанські гравці

Шахісти із районів перемагали вінничан на відкритому юнацькому чемпіонаті федерації шахів міста
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На Вінниччині розпочинається нерест. Коли і де діятимуть обмеження на вилов риби 20:03 Помер екскерівник «Вінницяводоканалу» Володимир Ткаченко 19:03 Планові відключення газу у квітні: графік ремонтних робіт для споживачів 18:33 Чи була Вінниця готова до атаки 24 березня і що має бути організовано інакше? Ми запитали Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 17:22 Вінницькі школярі вчитимуться гуманності. У МОН схвалили уроки про догляд за тваринами та волонтерство 16:32 Статус пам’ятки для мозаїки «Ми — за мир»: що приховує зображення на фасаді коледжу ВНАУ photo_camera 16:08 Захист саду навесні: чим обробляти від шкідників та хвороб 16:05 «Це недбалість або земельна афера»: як Держгеокадастр дозволив приватизувати пам’ятку Трипілля 15:02 Перехід на літній час. Коли переводити годинники і як адаптуватися до нових умов 14:32 Майже 3 тисячі компаній в Україні мають іноземних власників: скільки на Вінниччині? 14:10 На головній водній артерії Вінниці зафіксували плями невідомого походження 12:54 Намагався домовитись за 1000$. У Тульчинському районі зупинили горе-водія 12:31 Як ви ставитеся до підвищення вартості проїзду і якою, на вашу думку, має бути ціна? Ми запитали 12:02 Зеленський відзначив провідних акторів театру Садовського державними нагородами 11:13 Великодні ярмарки у Вінниці: де цього року продаватимуть квіти та святкову атрибутику 10:06 На трьох ключових магістралях Вінниччини ремонтують дороги — що вже зробили photo_camera 09:03 На Запоріжжі загинув 36-річний воїн з Вінниці Костянтин Бондаренко «Пітон» 08:13 Світле звучання клавіш — сьогодні День фортепіано. Історія, традиції та заборони 28 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up