«Нива» завершила рік поразкою від «Буковини»

«Нива» завершила рік поразкою від «Буковини»

Матч у Чернівцях був завершальним для вінницької «Ниви» у 2019 році. Після перемоги в попередньому турі над «Діназом» (Вишгород) із рахунком 1:0 нивівці збиралися розвинути успіх і в гостях. Статистика була на боці вінницького клубу: за останній рік «Нива» тричі перемагала буковинців і одного разу зіграла внічию.  

.  

Але в першому таймі більше гольових моментів створили господарі поля. Наш надійний воротар Максим Гурідов кілька разів рятував після небезпечних пострілів Василя  Палагнюка та Євгена Сантрапинських. «Нива» мала чудову нагоду забити гол у «роздягальню», але господарів після пострілу Артура Загорулька врятувала стійка.

Другий тайм виявився цікавим, адже він проходив на зустрічних курсах. В складі вінничан мали можливість забивати Антон Брижчук, Денис Долінський і Ярослав Браславський, який вийшов на заміну після перерви. Долю поєдинку вирішив влучний удар кращого бомбардира «Буковини» Василя Палагнюка після передачі Віталія Полянського. Подвоїти рахунок міг Александру – Васілє Мунтян, проте «Ниву» врятувала штанга.

На матчі була присутня група вінницьких вболівальників із «Зелено-білої сім’ї над Бугом». За їхньої активної підтримки нивівці до самого кінця намагалися зрівняти рахунок. Але цього разу – не судилося. «Буковина» перемогла із рахунком 1:0, наздогнала «Ниву» за очками і випередила нас завдяки кращим показникам в особистих зустрічах (перемога і нічия). Таким чином чернівецька команда здобула третю перемогу в останніх чотирьох матчах.

А наш клуб залишається гіршим у групі «А» другої ліги за результатами в гостях, здобувши лише шість очок у двох колах (попереду ще одне – весняне).   

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу. Друга ліга. Група «А». 

«Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Вінниця) – 1:0 (0:0)

23 листопада 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина».

Арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький).

«Буковина»: Медведєв (в), Раулюк, Гакман, Орловський, Понєдєльнік, Сивка, Шишигін, Сантрапинських, Ходаковський (Полянський, 63), Мунтян (Жумига, 85), Палагнюк.

Запасні: Гуцул, Чопко, Томнюк.

В.о. головного тренера - Степан Маковійчук.

«Нива»: Гурідов (в), Калітов, Виздрик (Т. Брижчук, 46), Дворовенко, Федорук, Загорулько, Демченко, Долінський, А. Брижчук (Рогозін, 86), Громок (Браславський, 46), Попов.

Запасні: Мукомел (в), Когут, Подкуйко.

Головний тренер – Колінс Нгаха.

Гол: Палагнюк (67). 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сергій Поліщук
    Нічого... Може, колись у команди з'явиться тренер, а може, навідь і футболісти...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Аварійні бригади «Вінницяміськліфту» отримали новий бус photo_camera 20:15 Мама загиблого воїна, військові та діти війни стали героями фотовиставки photo_camera 19:33 «Не пройшло і року»: що сталося з відремонтованою дорогою на Бар? play_circle_filled photo_camera 18:56 У Вінниці дітей навчатимуть виживанню, туризму та дослідженню природи Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up