«Нива» відкрила друге коло домашньою нічиєю із «Поліссям»

«Нива» відкрила друге коло домашньою нічиєю із «Поліссям»

Перед матчем із житомирським «Поліссям», який пройшов 29 вересня у Вінниці,  головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха заявив про бажання розпочати друге коло із «чистого листа». А вболівальники чекали реваншу у житомирян за прикру поразку (на доданих хвилинах) в першому колі.

В матчі не міг взяти участь дискваліфікований за червону картку, отриману в грі проти «Ужгорода», нападник «Ниви» Ярослав Браславський. Він спостерігав з грою із трибуни. Проте ми вперше побачили в стартовому складі захисника Деяна Федорука, якому напередодні виповнилося 18 років.

Гра розпочалася взаємними атаками. Обидві команди не збиралися відсиджуватися в обороні. На 34-й хвилині «Нива» отримала можливість пробити небезпечний штрафний. Втім, після удару Олександра Демченка вразити ціль не вдалося.

Напевно, найкращий момент для взяття воріт виник на останній хвилині тайму у житомирянина Ярослава Галенка. Він виходив віч-на-віч із воротарем «Ниви» Максимом Гурідовим. Але, на щастя для нас, вдарив вище воріт.

В другому таймі команди діяли трохи обережніше, в першу чергу дбаючи про недоторканість власних воріт. На 78-й хвилині гравець «Полісся» Вадим Семчук пробивав головою із близької відстані – схибив.

Суддя додав шість хвилин. У цей час вінничанин Антон Брижчук міг вирвати перемогу для власної команди. Він «стріляв» в упор – м’яч пройшов повз голкіпера та водночас й воріт.

На матчі була присутня чисельна група підтримки із Житомира. Як і вінницькі ультрас, вони весь час палко підтримували своїх улюбленців. А наприкінці поєдинку запалили червоні та чорні фаєри. Хоча такий перформанс заборонений регламентом проведення футбольних змагань.

Після гри нивівці підійшли і подякували за підтримку  ультрас, уболівальникам «Зелено-білої родини над Бугом» та взагалі всім глядачам. Схоже, колишні непорозуміння із фанами позаду. Справжні прихильники клубу оцінили те, що «Нива», незважаючи на чергову втрату очок в рідних стінах, викладається на полі.

Наступний матч наша команда проведе 5 жовтня в гостях проти ФК «Калуш» (Івано-Франківська область).                

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу (друга ліга, група «А»). 12 тур

«Нива» (Вінниця) – «Полісся» (Житомир) – 0:0.

м. Вінниця. Центральный міський стадион. 2000 глядачів. Оцінка поля — 3.
Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)

«Нива»: Гурідов (в), Федорук (Когут, 90+2), Попов, Калітов, Дворовенко, Долінський, Демченко, Брижчук А., Брижчук Т. (Подкуйко, 71), Маляренко (к) (Червінський, 63), Загорулько (Гукасян, 83).

Запасні: Мукомел (в), Бондарчук, Виздрик, Сич.

Головний тренер: Колінс Нгаха.


«Полісся»: Мозіль, Бринько, Швець, Притиковський, Власюк, Боровець (Тимошенко, 90+4), Чернецький (Терзі, 57), Семчук (Мочевінський, 80), Немтінов (Галенков, 60), Даудов (Задерецький, 88), Галенко.

Запасні: Федотов, Донцов, Мосіюк, Корохов, Кузнєцов. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

Жовті картки: Брижчук Т., 32, Загорулько, 40, Долінський, 90 – Чернецький, 18, Швець, 31, Притиковський, 66.

Прес-служба ФК «Нива»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Під час «Великодніх передзвонів» згадували, як відзначають свято в різних країнах 21:00 Чи є загроза з Придністров’я? Зеленський відреагував на заяви про «буферну зону» 20:25 «Ми втратили все»: про життя родин ВПО, які залишились без дому (соціальна реклама) 20:04 Бруд, злива та 20 кілограмів спорядження: як нацгвардійці штурмували п’єдестал під час екстремального кросу Від читача 16:35 Вантажні перевезення по Україні та світу 19:05 Заморозки та дощ із мокрим снігом — якою буде погода на Великодні вихідні 11–12 квітня 18:42 Деревина, якої «не мало бути», та погоня в лісі: що сталося в Іллінецькому лісництві? photo_camera 18:30 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:18 На дерева та кущі витратять майже 30 мільйонів. Що варто знати про озеленення Вінниці photo_camera 17:53 Як зробити крашанки в стилі еко? П'ять простих способів з того, що є в холодильнику 16:48 Довічне за зруйноване дитинство: засудили ґвалтівника, який познущався з дев'ятирічної дитини 16:05 Вінниця, квітень і великі плани. Як ротарійці готуються до нового робочого року (партнерський проєкт) 15:33 Ями латають. На Вінниччині вже відновили понад 100 тисяч квадратів дороги 14:22 Засудили російського пропагандиста, який закликав до повного знищення України та її населення 13:13 Оглянути Вінницю на всі 360 градусів. Є три віртуальні екскурсії photo_camera 13:02 Ледь не втонув у крижаній воді: затримали харків’янина, який намагався вплав перетнути Дністер 11:54 Через сильний набряк пальця вінничанка не змогла зняти обручку — допомагали рятувальники 11:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 11:07 Код міста у великодніх писанках: ШІ «сховав» архітектуру Вінниці всередині символів свята photo_camera 10:07 У Вінниці адвокат вимагав $7000 у військового, чий батько загинув на фронті play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up