«Нива» вдруге поступилася «Світанку-Агросвіту», а завтра приймає "Поділля"

«Нива» вдруге поступилася «Світанку-Агросвіту», а завтра приймає "Поділля"

Нещодавно другий склад вінницької «Ниви» програв чинному чемпіону і володарю Кубку області серед аматорів «Світанку-Агросвіту» (с. Шляхова, Бершадський район)  – 2:4. 14 липня ці ж команди грали повторно на стадіоні Вінницького національного технічного університету.

Цього разу «Нива» була представлена основою, який «розбавили» потенційні новачки. Флагман футболу Вінниччини вийшов на поле в такому складі: Максим Гурідов (воротар), Назар Виздрик, Тимофій і Антон Брижчуки, Денис Червінський, Ігор Маляренко, Ярослав Браславський і 4 гравці на перегляді.

На матч завітало близько сотні вболівальників. Більшість очікували, що професіонали візьмуть реванш у аматорів. Але не так сталося, як гадалося.

В першому таймі бершадці створили більше небезпечних гольових ситуацій, що принесло свої плоди. На 15-й хвилині рахунок відкрив темношкірий гравець «світанківців» Мергі. Він отримав м’яча на лінії карного майданчика і, без особливого спротиву нивівських захисників, не дуже сильним, проте снайперським ударом, спрямував його в дальній кут воріт.

Подвоїв рахунок через півгодини Сергій Малка, який замкнув простріл головою із близької відстані. Навряд чи тут можна пред’явити претензії воротарю «Ниви» Максиму Гурідову, адже зреагувати він вже встигав. Проте дії оборонців залишали бажати кращого. 0:2 після першого тайму.

Професіонали у перерві зробили потрібні висновки, і гра в другому таймі була зовсім іншою. Обидві команди мали шанси відзначитися. Приміром, вони не використали виходи «віч-на-віч». В іншому випадку «Ниву» після удару із близької відстані врятувала поперечина. 

Ніхто не хотів поступатися, через що виникало багато ігрових зіткнень, падінь, і не раз доводилися працювати спортивним лікарям. Після одного із таких епізодів, на 60-й хвилині, було призначено пенальті у ворота «Світанка-Агросвіта». Його чітко реалізував активний форвард «Ниви» Ярослав Браславський. 1:2.

До кінця гри нивівці переважно тиснули, намагаючись досягти позитивного результату. Пожвавили гру вінницької команди й заміни, які зробив тренерський штаб на чолі із головним тренером Колінсом Нгахою. Але аматори грамотно оборонялися і змогли відстояти свою перемогу.

Наступну контрольну гру «Нива» проведе завтра, 15 липня, у Вінниці. На Центральному міському стадіоні наш колектив прийматиме друголігове «Поділля» (Хмельницький). Початок – о 17. 00. Вхід – вільний.     

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Жилієва Наталя
    Треба діяти - https://www.youtube.com/watch?v=qnXq8XAehBA
    #Тимошенко #Батьківщина #ТребаДіяти #ПенсіїЗарплати
  • Сергій Поліщук
    Ніяких “Поділль”. Грати зі “Світанком” до тих пір, поки не переможемо! Якщо теба - кілька разів на день!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:30 Дитинство під окупацією: історія 15-річного Ростислава (соціальна реклама) 10:06 Зруйновані багатоповерхівки й загиблі: ракети та дрони влучили у 29 локацій photo_camera 09:19 Назавжди 28: Вінниця проводжає в останню путь захисника Владислава Мороза 09:00 Сьогодні вітаємо Михайла та Степана. Історія, заборони та прикмети 24 січня Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 21:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 20:03 Ремонт у «мінус». Чому на дорогах області латають ями взимку та які технології використовують photo_camera 19:01 180 гектарів ріллі на Жмеринщині вилучили у недобросовісного орендаря 18:25 Виключення з військового обліку по граничному віку 40 років: міф чи реальність? Пояснює адвокат 18:05 Лобове зіткнення біля Могилівки: 30-річного водія забрали до лікарні photo_camera 17:43 Перевірка здоров’я після 40: вінничани ще вагаються, а програма вже набирає обертів 17:08 210 безпілотників для вінницької ТрО: 120-та бригада отримала чергову партію техніки photo_camera 16:45 Смертельна ДТП поблизу Вендичан: один водій загинув, інший — у лікарні 16:30 Світло — не за графіком. На Вінниччині почали застосовувати екстрені відключення 16:25 «Відстоювали своїх від ТЦК навіть у силовий спосіб»: викрили незвичну схему ухиляння від мобілізації 16:05 «Очі» для піхоти: п'ять бойових підрозділів отримали дрони з тепловізорами photo_camera 15:03 З Вінниччини до Карпат без пересадок. Укрзалізниця запускає поїзд через Жмеринку та Вапнярку 14:14 Альтернатива придбанню: скільки коштує оренда генератора у Вінниці 14:12 Від ферми до вантажівки: рятувальники приборкали 15 пожеж за 24 години photo_camera 13:40 За понад 3 мільйони гривень купують безперебійники для світлофорів. Де їх поставлять?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up