"Нива-В" забила три сухих м'ячі "Патріоту" з Кукавки

"Нива-В" забила три сухих м'ячі "Патріоту" з Кукавки

В матчі чемпіонату України з футболу (друга ліга), який мав відбутися 22 квітня, «Нива-В» отримала технічну перемогу над «Кристалом». Адже херсонська команда знялася зі змагань. 

Паузу перед офіційною грою в чемпіонаті «Нива-В» заповнила товариським поєдинком. В суперники обрали аматорський «Патріот» (Кукавка, Могилів-Подільський район), який є одним з лідерів вищої ліги чемпіонату Вінницької області з футболу. Гра відбулася сьогодні на СК «Нива».

«Нива-В» вийшла на поле в такому стартовому складі: Бабійчук (в), Хохлов, Андрєєв, Попов, Борячук, Нгаха, Брижчук, Осадчий, Батрак, Браславський, Овчар. В другому таймі Химанич змінив Хохлова, Дугієнко – Андрєєва, Карвацький – Борячука, Загалевич – Нгаху, Сторубльовцев – Брижчука, Маляренко – Овчара, Бобович – Браславського. По ходу тайму Попова змінив Хохлов, Батрака – Овчар, Бабійчука – воротар Костенко. Діями нивівців керував старший тренер команди Юрій Солов’єнко.

В першому таймі аматорська команда дала бій майстрам. «Патріот» діяв доволі організовано, не давав вінничанам простору для маневру. Нивівці спромоглися двічі відзначитися лише «у роздягальню». З ігри гольовий дубль оформив Тимофій Брижчук. 2:0.

Після перерви перевага «Ниви-В» стала помітною неозброєним оком. Двічі команда Василя Вовка вражала ворота суперників, але арбітр не зараховував голи через офсайд. Все ж з чергової спроби форвард Денис Бобович зміг відзначитися. Він розстріляв ворота «патріотів» метрів з 6-и. Отже, 3:0. Непогана розминка боєм перед офіційною грою з «Миром» (Горностаївка)!         

– Не можна сказати, що перемога була легкою. Дякую хлопцям за те, що вони поставилися з повагою до команди-суперника і доклали максимум зусиль у грі. Дякую і опонентам, що вони показали хороший футбол. Спаринг нас цілком задовольнив, – каже Юрій Солов’єнко.  

– Юрію Леонідовичу, в «Патріоті» «взяли на олівець» якихось виконавців?

– Безумовно, але прізвища назвати не можу.

– Кого можна відзначити з наших гравців, які практично не мали ігрової практики? Можливо, Дениса Бобовича, який провів гол?!

– Справа не в тому, хто забивав голи. В цьому матчі ми планували стратегію гри, яка має відбутися 29 квітня. Щось вийшло, а щось, на жаль, ні. В будь-якому випадку поєдинок дав важливу інформацію для аналізу.    

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 8 по 15 червня, які ви могли пропустити 20:07 «Коли знаєш, що тебе прикривають» — як тренуються вінницькі нацгвардійці photo_camera 19:40 «Вінницька Швейцарія» з архітектурним серцем: таємниці та скарби старовинної Печери photo_camera 19:04 Історію оборонця Вінниці Івана Богуна переосмислили у новому дослідженні photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 18:55 До 1 липня голови ОСББ можуть подати заявку на безкоштовне навчання 18:01 Від Херсона до Покровська: для легендарної 59-ї бригади створили пісню у «Фронтовій Студії» play_circle_filled 17:48 Історія кохання і незламності бійця, який проходить лікування у Вінниці play_circle_filled 17:19 У Дзигівці є некрополь із хрестами, яким понад 150 років photo_camera 17:05 Шкільний дзвоник єднає: відомі вінничани діляться зворушливими фото з дітьми-школярами photo_camera 16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera 15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up