«Нива» поступилася столичним «пивоварам»

«Нива» поступилася столичним «пивоварам»
  • Вчора, 10 лютого, ФК «Нива» провів контрольний поєдинок проти першолігового ФК «Оболонь Бровар» (Київ). Наша команда поступилася із рахунком 0:3.

Вона вийшла на поле у такому стартовому складі: Гурідов (в), Попов, 2 гравці на перегляді, Підопригора, Демченко, Т. Брижчук, Подкуйко, Громок, А, Брижчук, Браславський. На заміну виходили: Дворовенко, Федорук, Когут, Бондарчук, Рогозін, Мукомел (в). 

Матч прокоментував головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький:

– «Оболонь Бровар» – хороший, мобільний суперник. На його фоні ми змогли перевірити власні напрацювання, виявити проблемні зони. Адже багато ігрових ланок у «Ниви» – нові. До того ж переглядаємо гравців на нових позиціях.

Тому результатом незадоволені, а гру оцінюємо позитивно. Наші гравці непогано рухалися, особливо в першому таймі. Порадували молоді виконавці. Треба набратися терпіння, адже багато ланок будуємо з «нуля». Молодим гравцям потрібен час, аби «притертися» один до одного. До того ж у нас нова філософія тактичних дій на полі.

– Олеже Сергійовичу, які ланки більше порадували у грі з «пивоварами» чи навпаки?

– Браку більше всього було в лінії півзахисту, в першу чергу це центральна вісь. Хоча в цілому хлопці діяли непогано. Треба врахувати силу суперника. В деяких моментах ми йому не поступалися і в цілому виглядали гідно.      

– Наступний контрольний поєдинок – знову із першоліговим суперником, «Агробізнесом» …

– Ігри із колективами першої ліги дають можливість потихеньку вирівнювати склад і дивитися вперед. Тобто відпрацьовувати оптимальний склад, який буде грати в чемпіонаті України. Гравці мають налагодити взаєморозуміння, для чого потрібен час. Тому прошу вболівальників не хвилюватися!  

– Хто допомагатиме Ярославу Браславському в лінії атаки?

– Ми також розглядаємо Артура Загорулька, як нападника. Він наразі травмований. Але, думаю, до поновлення ігор чемпіонату України буде в строю.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:12 Сказ на Вінниччині. За чотири місяці за допомогою звернулися понад півтори тисячі людей 18:09 У мікрорайоні Академічний з’явиться новий дитсадок. Як працюватиме заклад 17:05 ДТП у Татарові — легковик із вінничанами протаранив автобус і перекинувся в річку 16:07 «А жити треба»: у Браїлові презентували «Травневі мелодії Подільського краю» Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 16:03 Військовий медик із Вінниччини отримав медаль «За врятоване життя» від Президента України 15:05 На Вінниччині ремонтують трасу М-30 у межах Літина 13:44 «Щастя в очах, квіти та обійми»: Уланівська громада зустріла звільненого з полону Андрія Гендегу photo_camera 13:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:44 Три роки за ґратами та 700 тисяч компенсації. У Вінниці засудили водія, який під наркотиками збив дівчину 12:06 «Поки ми п’ємо каву — вони проходять через пекло»: репортаж з акції родин полонених у Вінниці play_circle_filled 11:04 «Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники photo_camera 10:06 Іржа, спущені колеса і роки простою — з проспекту Космонавтів у Вінниці прибрали покинуту автівку play_circle_filled 09:04 На Курському напрямку загинув 37-річний захисник із Вінницьких Хуторів Дмитро Кравченко 08:13 На календарі — 9 травня: що святкують і про що кажуть народні прикмети 21:00 Майже 400 дітей на одній сцені — у Вінниці відгриміло «Барвінкове кружало» photo_camera 20:04 Інвертори, павербанки та ліхтарики. У Вінниці 30 ОСББ отримали «пакунки безпеки» для укриттів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up