«Нива» на виїзді мінімально поступається «Вересу»

«Нива» на виїзді мінімально поступається «Вересу»

Після попередньої домашньої звитяги у подільському дербі (2:0) був оптимізм й щодо результату у Млинові. Там «Ниву» приймав рівненський «Верес», який наразі посідає третю сходинку в групі «А» чемпіонаті України (друга ліга). Ця гра пройшла сьогодні, 13 жовтня.

 

«Нива» вийшла на зелений газон у такому стартовому складі: Мукомел (в), Калітов, Виздрик, Дворовенко, Червінський, Т. Брижчук, Долінський, А. Брижчук, Маляренко (капітан), Браславський, Загорулько. В складі господарів поля виділялися екс-нивівці: воротар Максим Бабійчук і капітан Михайло Шестаков, вихованець ладижинського футболу.

Дебют поєдинку став справжнім «холодним душем» для вінничан. Вже на 4-й хвилині Сергій Петько гарматним пострілом зі штрафного «прошив» нашого воротаря. Взагалі кажучи, Леонід Мукомел мав зреагувати, адже шкіряна куля йшла прямо на нього. Але він цього разу не врятував «Ниву». 1:0. 

Через кілька хвилин гості могли відігратися. Ярослав Браславський розстрілював в упор Максима Бабійчука, але той спромігся нейтралізувати небезпеку.

На 10-й хвилині партнер розіграв із Юрієм Соломкою непогану комбінацію, і той забив свій п’ятий гол в сезоні – з 10-и метрів в дальній кут. М’яч пройшов поруч зі штангою. Наші захисники в цьому епізоді виявилися статистами. 2:0.

На матчі була присутня велика група вболівальників «Ниви». На їх очах наша команда просто не могла не боротися і не битися в кожному епізоді. Але в першому таймі розмочити рахунок не вдалося.

Після перерви Леоніда Мукомела змінив основний воротар нашої команди Максим Гурідов. Він не раз рятував «Ниву», здійснив кілька вдалих сейвів.

На початку тайму Артур Загорулько мав пару шансів забити. Спочатку він виконував небезпечний штрафний – після рикошету м’яч пішов на кутовий. Після розіграшу цього стандарту Артур прийняв м’яч головою, але влучив у поперечину.

І майже одразу «Нива» пропустила. В карному майданчику нашої команди відбулося зіткнення Долінського і Яременка, причому суперник, вочевидь, сам наштовхнувся на нивівця, який не збирався нічого порушувати. Незважаючи на це, суддя без вагань показав на «точку». 11-метровий впевнено реалізував Мар’ян Лисик, розвівши кіпера і м’яч по різних кутах. Неприємні 3:0 на 57-й хвилині.

Зважаючи на таку серйозну перевагу в рахунку, номінальні господарі поля мали б дещо заспокоїтися. Але вони продовжували штурмувати ворота «Ниви». 

На 62-й хвилині «Верес» мін забивати й четвертий м’яч. Проте Максим Гурідов вийшов переможцем дуелі із Антоном Яременком. На 65-й хвилині після пострілу Сергія Чеботаєва шкіряна куля пройшла поруч зі стійкою, а в наступній атаці Гурідов здійснив сейв, після чого наші захисники із трудом винесли м’яч із лінії воріт.

Рівненці забили й наступний гол. Щоправда, у власні ворота! Дмитро Ховбоша невдало головою перервав передачу Ярослава Браславського. 3:1.

А на 84-й хвилині вінничани чудово використали стандарт. Олександр Демченко скинув на Дениса Червінського, і той головою вразив ціль (рикошетом від оборонця Ігоря Солдата). 3:2!

До основного часу рефері додав чотири хвилини. У цей час запам’ятався гарний удар головою Артура Загорулька – вище воріт. На жаль, чергова поразка вінничан, які залишилися передостанніми в турнірній таблиці.

 

Технічні дані

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група "А", 15 тур

13 жовтня 2019 року, Млинів, стадіон "Колос"

 "Верес" - "Нива" - 3:2 (2:0)

Арбітр: Олександр Сахно.

"Верес": Бабійчук (в) - Чеботаєв, Ховбоша, Любчак, Солдат, Петько, Кучеров (Євдокимов, 76), Мисик (Пінчук, 90+5), Соломка (Микитин, 75), Шестаков (Гребенюк, 90+1), Яременко (Сад, 74). Запасні: Фіяло, Ющишин, Дударенко.

Головний тренер: Юрій Вірт.

"Нива": Мукомел (Гурідов, 46) - Калітов, Виздрик, Дворовенко, Червінський, Т.Брижчук, Долінський, А.Брижчук (Демченко, 65), Маляренко (Громок, 46), Браславський, Загорулько.

Запасні: Когут, Федорук, Попов, Гукасян.

Головний тренер: Коллінз Нгаха.

Голи: Петько (4), Соломка (10), Мисик (57, з пенальті) - Ховбоша (68, автогол), Червінський (84).

Попередження: Чеботаєв (31) - А.Брижчук (33), Долінський (69).

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:05 Шкільний дзвоник єднає: відомі вінничани діляться зворушливими фото з дітьми-школярами photo_camera 16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera 15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування 10:03 У Кирнасівці через зарядку телефона загорілося ліжко: жінка отруїлася чадом photo_camera 09:19 Вінниця прощається з підполковником Повітряних сил Романом Вальчуком 08:16 Вітаємо Сергія та Валентина. Свято, іменини, заборони та прикмети 14 червня 21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up