На Жмеринщині визначили чемпіонів зі стрибків на скакалці

На Жмеринщині визначили чемпіонів зі стрибків на скакалці
В школі с. Рів (Жмеринський район) Вінниччини відбувся Олімпійський тиждень. В його рамках пройшли різноманітні спортивні заходи. Наприклад, патріотичний велопробіг навколо сусідніх сіл із покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Олімпійський тиждень 11 вересня фінішував шкільною спартакіадою просто неба, на березі ріки Рів. Вона пройшла за підтримки відділення НОК України Вінницької області.  

Діти каталися на спортивному катамарані і взяли участь у різних конкурсах і розвагах: стрибках зі скакалкою і в довжину, дартсі тощо. Також школярі поласували смачною рибною юшкою, яку зварили за допомогою педагогів.

– Наша школа є малокомплектною. В ній навчаються лише 49 дітей. Але ми намагається приділяти спорту якомога більше уваги і навчальний час, і у позаурочний, – розповів директор Рівської загальноосвітньої школи Микола Левківський.

– В спорті лідерами у нас є представники старшого покоління, які й досі займаються ігровими видами. В першу чергу популярністю в селі користуються футбол, волейбол і трохи менше баскетбол. Рівські команди регулярно беруть участь в районних змаганнях, нерідко з успіхом. Ветерани спорту передадуть досвід молодшому поколінню. В першу дякуємо ентузіасту Михайлу Рожку, який з приходом на посаду вчителя фізкультури значно пожвавив спортивну роботу, – сказав Рівський сільський голова Святослав Горбачов. – Спортивна база в селі – на достатньому рівні. В школі є гарний спортзал з баскетбольними щитами, волейбольною сіткою і тенісними столами. На футбольному полі грають не лише наші команди, але й колективи з інших сіл. А м’ячами нас забезпечують меценати.    

На захід завітав дворазовий срібний олімпійський призер, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін. Від провів Олімпійський урок для школярів, відповів на їхні запитання. Павло Хникін нагородив призерів шкільної спартакіади, подарував навчальному закладу комплект з 5 м’ячів і олімпійські сувеніри для всіх учнів. Уславлений спортсмен залюбки фотографувався з усіма та дав кожному взяти в руки свою олімпійську медаль зі справжнього срібла.      

Previous Next

{interactive_map id=1|}

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Профілактичний огляд за держкошт: як вінничанам після 40 років безкоштовно перевірити здоров'я photo_camera 20:10 На Замкову гору у Вінниці витратять ще 726 тисяч гривень: оголошено новий тендер на флагшток photo_camera 20:03 Столітнє скло з-за океану: меценатка передала вінницькому музею колекцію десертного посуду photo_camera 19:47 На Соборній розпочинають тестування нових рішень для ефективної роботи громадського транспорту «Прес-служба Вінницької міської ради» Від читача 08:58 Підтримка ветеранів починається з розуміння, знань та готовності бути поруч 19:05 Понад 350 тисяч квадратних метрів за тиждень: на яких автошляхах Вінниччини латали ями 18:18 Мистецтво на стінах: де у Вінниці шукати унікальні мозаїки та сграфіто photo_camera 18:01 Майже рік ґвалтував та шантажував неповнолітню: судитимуть 23-річного чоловіка з Гайсинщини 17:33 Балтійський циклон ламає літні плани: синоптики назвали найхолодніші дні цього тижня 17:32 До 11 градусів у квартирах, а платіжки — по 6 тисяч: чому мешканці судяться з Ладижинським коледжем? 17:09 Мерія Вінниці хоче Toyota Camry майже за 2 мільйони гривень. Навіщо? 17:00 Трамваям — зелене світло, автомобілям — обмеження: які зміни чекають на Соборну photo_camera 16:42 Від дитячих стартів до професійних двобоїв: як минув «Кубок Поділля 2026» play_circle_filled photo_camera 15:37 Годинами чекали на зупинках: у місті виникли проблеми з рухом маршруток play_circle_filled 15:24 Рятувальникам довелося розрізати машину: деталі трощі на трасі під Літином 15:18 Алкоголь у крові та 17 тисяч у кишені: як водій намагався уникнути адмінпротоколу 15:14 Понад 41 тисяча євро повз митницю: на Вінниччині затримали жінку з пачками грошей play_circle_filled photo_camera 12:50 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 12:36 Юних вінничан прийняли у козаки на кургані Данила Нечая 11:48 Авто спалахнуло під час руху, а вогонь із трави знищив хату: деталі пожеж в області photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up