Долю золота в турнірі «Олімпійський первоцвіт» вирішила серія пенальті

Долю золота в турнірі «Олімпійський первоцвіт» вирішила серія пенальті

З 21 по 23 травня у Вінниці провели 12-й відкритий турнір з футболу серед дітей 2007 – 2008 р.н. «Олімпійський первоцвіт». Грали на стадіоні міського Палацу дітей та юнацтва. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області, спорткомітету Вінницької міської ради та обласної федерації футболу.

На старт вийшли вісім команд. Вони представляли Хмельницький, Гнівань (Тиврівський район), Вінницький район та господарів поля. Колективи були розбиті на дві групи. Чотири кращі команди розігрували медалі.

В фіналі зустрілися вінницькі збірні школи № 16 і ДЮСШ «Прем’єр-Нива». Основна частина цієї гри завершилася внічию – 0:0, хоча певною ігровою перевагою володіли нивівці. В серії пенальті впевнено перемогла  «Прем’єр-Нива» – 3:1. Чемпіонів підготували провідні тренери цієї спортшколи Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук.

– В нашій команді грали діти 2008 р.н. В той же час в інших колективах-учасниках турніру (окрім ДЮСШ Блохіна-Бєланова) – на рік старші. Наша команда цього віку раніше вигравала міжнародні і всеукраїнські турніри. Тому черговий успіх не є випадковим, – каже Олександр Гайдаржи. – На шляху до фіналу в групі ми подужали ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 1:0, «Новатор» (Хмельницький) – 3:1 і СК «Темп» – 2:0.    

За словами тренерів ДЮСШ «Прем’єр-Ниви», багато гравців цієї команди показали в турнірі «Олімпійський первоцвіт» непоганий рівень. Але вони виділили капітана команди Махмуда Хаттаба. У день фіналу він святкував 11-річчя і водночас був визнаний кращим нападником турніру.       

Бронзові нагороди здобула команда ДЮСШ Блохіна-Бєланова. Вона із рахунком 1:0 переграла колектив «Мрія» Палацу дітей і юнацтва.   

Призери отримали Кубки спорткомітету Вінницької міської ради, медалі і грамоти. Кращі гравці змагання (у різних амплуа) були нагороджені пам’ятними Кубками і відзнаками відділення НОК України у Вінницькій області. 

– «Олімпійський первоцвіт» традиційно відбувається навесні на нашому стадіоні і збирає міцний склад учасників. Він слугує гарною перевіркою сил юним спортсменам, - прокоментував організатор змагання Микола Кривовязюк. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 «Подивився на небо і подумав: «А чому б не СКАЙ?» Легендарний рок-гурт СКАЙ у суботу у Вінниці розпочне тур до 25-річчя play_circle_filled photo_camera 21:00 Як зустрічатимуть звільнених з полону? У Вінниці затвердили алгоритм 20:07 Медовий Спас 2026. Коли святкують Маковія та що обов'язково несуть до храму 19:40 Студент у «розшуку» ТЦК: чи мають право вищі навчальні заклади відмовити у вступі або відрахувати? Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up