До Вінниці приїхали хокейні тренери

До Вінниці приїхали хокейні тренери
Історія про участь «Вінницьких гайдамаків» у новоствореній професійній хокейній лізі України добігає свого кінця.

За словами засновника команди Валерія Лук’янця, до нашого міста вчора завітали два відомих фахівці, аби вирішити, чи взяти під свою опіку вінницьку команду.
- До нас приїхали два потенційні тренери, з якими я довго проводив переговори, - каже він. - Це - Анатолій Степанищев та його асистент Петро Малов. Вони оглядатимуть нашу інфраструктуру, базу. Наприкінці тижня ж вони повинні сказати про своє рішення.
Як каже Валерій Лук’янець, усі питання з фінансуванням команди майже повністю вирішенні.
- Я зустрічався з Миколою Джигою, який вітає наші бажання грати на професійному рівні. Він уже спілкувався зі спонсором, і сказав, що буде теж надавати допомогою у фінансуванні.
Після оглядин хокеїстів, які відбудуться 20 серпня, у неділю пройде товариський матч між гравцями «Гайдамаків». Гра проходитиме о 19.30 в «Айс-Авеню».

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Так Малов или Малков?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Вендичанах відкрили меморіал на честь загиблих Героїв війни 20:03 У Вінниці розпочали роботи з очищення 450 колодязів 19:08 Гайворонську вузькоколійку офіційно визнали найдовшою в Україні 18:35 Проводи 2025 у Вінниці: священики та екологи розповіли, як правильно поминати рідних Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:04 Поліцейські допомогли бабусі, яка знепритомніла під час освячення кошиків 17:33 «Вінницькі вовки» набирають дітей, молодь і дорослих 17:04 Як засудили вінничанина, що підпалив двох людей? Один загинув на місці, інший — помер у лікарні 16:06 У Тиврові чоловік поранив знайомого ножем, а на Могилів-Подільщині син побив 89-річну матір 14:48 Затримали 64-річного водія рейсового автобуса, який спричинив смертельну ДТП на Вінниччині 14:02 Чоловік, що намагався втекти до Молдови через Дністер, потрапив до рук прикордонників play_circle_filled 13:03 Поки жінка молилась, її обікрали в храмі: на Гайсинщині затримали злодія із Запоріжжя 12:32 Для чого «Вінницяобленерго» Jeep G.Cherokee з панорамним дахом? Ми дізналися 12:03 На швидкості та під амфетаміном: на Немирівському шосе затримали водія BMW 11:06 На 88-му році життя відійшов у вічність Папа Римський Франциск 10:08 Вінниця побила температурний рекорд, що тримався 25 років 09:38 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 21 квітня 09:12 Живий коридор для Героя: до місця вічного спочинку проведуть Сергія Кучіна 08:06 Сьогодні вітаємо Максима та Івана. Історія, заборони та прикмети 21 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up