Десант із Вінниці не зміг підкорити «шахову фортецю» Гнівані: золото здобув господар поля

Десант із Вінниці не зміг підкорити «шахову фортецю» Гнівані: золото здобув господар поля

12 жовтня у Гнівані відбулася відкрита юнацька шахова першість місцевої ОТГ. Змагання організував тренер Олег Ліщишин за підтримки місцевої влади і меценатів.

На старт вийшли три десятки юних спортсменів віком від шести до 12 років. Зважаючи на те, що турнір мав відкритий характер, на нього завітав великий шаховий десант із Вінниці. Одразу 20 спортсменів представляли МДЮСШ № 6 і клуб «Романтик».

Незважаючи на чисельну перевагу гостей, другий рік поспіль чемпіоном став той же спортсмен із Гнівані, що й торік, Максим Кожухарьов, учасник нещодавнього командного чемпіонату України серед дітей до 12 років. У семи турах за швейцарською системою він набрав вагомі 6,5 очок.

На пів-очки від чемпіона відстав Іван Крамаренко, який раніше був чемпіоном Вінниці серед юнаків. Наступні позиції посіли його земляки, призери юнацьких особистих чемпіонатів області різних років Володимир Шафір і Андрій Бутивський.

Призову трійку серед дівчат склали вихованки шахового клубу «Романтик» Ангеліна Богомживуща, Тетяна Бойко і Маргарита Швець. Кращим спортсменам вручили медалі, грамоти і цінні подарунки. Причому шахістів Гнівані нагороджували окремо. Окрім того, всі без винятку гравці отримали солодкі презенти.

Юні гравці в середині турніру побували на пізнавальній екскурсії у місцевій пожежній части, яка знаходилася неподалік місця гри. Діти мали можливість залізти у пожежну машину, надягнути на себе шолом рятівника тощо.      

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 Воїн штурмової бригади «Лють» Микола Танасійчук із Бершаді здобув «Срібний Хрест» photo_camera 19:00 Понад пів року суд в Іллінцях не може вирішити долю земель Трипілля в урочищі «Вапельня» 18:32 Серйозна ДТП у Якушинцях: рух у напрямку Вінниці суттєво ускладнений photo_camera 18:12 Літо ще не прощається: Вінниччину знову накриє 34-градусне тепло Від читача 19:05 2 хвилини до втрати грошей: головні схеми телефонних аферистів 17:08 Через електросушарку в Козятині 74-річний чоловік отримав опіки photo_camera 16:07 Батьківська «допомога» на чотири роки тюрми: у Вінниці чоловік намагався відкупити сина за $2000 15:04 Жінка в реанімації, чоловік із дитиною загинули: моторошна ДТП на недобудованій ділянці дороги photo_camera 14:04 Померла відома вінничанка Дарія Альошкіна, яка прославила витинанку на увесь світ 13:13 Нашестя дронів та сотні бомб: на фронті за добу відбулося майже 250 запеклих боїв photo_camera 12:34 Півмільярда на ЗСУ та розбудова Вінниці: на що пішли гроші вінничан у 2026 році? photo_camera 12:02 Тіло знайшли за 70 метрів від берега: в Уланові загинув чоловік photo_camera 11:08 Харчування у школах Вінниці подорожчає: скільки платитимуть за сніданок чи обід 10:09 Без гарячої води до 17 вересня: які будинки у Вінниці залишаться без послуги photo_camera 09:20 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 44 актуальні пропозиції роботи у Вінниці (оновлено) 09:09 На Луганщині загинув 33-річний десантник Ігор Ткаченко — Вінниця прощається з воїном 08:05 Сьогодні вітайте Марію та Христину. Історія, заборони та прикмети 18 серпня 21:01 Жінка та двоє дітей опинилися у задимленій квартирі: їх врятували рятувальники photo_camera 20:07 То +8°, то +34°: коли Вінниччину накриють погодні гойдалки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up