Суд над вбивцею двох дітей, паперові квитки та інше важливе за 1 квітня на 20minut.ua

Суд над вбивцею двох дітей, паперові квитки та інше важливе за 1 квітня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 1 квітня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

ТОП—10 боржників у Вінниці за опалення. Борг складає до 328 тисяч

ТОП—10 боржників у Вінниці за опалення. Борг складає до 328 тисяч гривень

Опалювальний сезон 2020-2021 наближається до завершення. Підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» орилюднило ТОП 10 споживачів, які боргують за опалення від 200 до 328 тисяч гривень.

 

У Вінниці знову можна платити за проїзд у транспорті готівкою. Але система має чимало недоліків

У Вінниці знову можна платити за проїзд у транспорті готівкою. Але система має чимало недоліків

У місті відновили продаж паперових квитків. Однак тепер їх купують не у кондукторів, а в терміналах EasyPay. Ми протестували новий спосіб оплати проїзду. І залишилися незадоволеними ним. Пояснюємо чому.

 

Розпочався суд над водієм, який п'яним збив на смерть двох хлопчиків

Розпочався суд над водієм, який п'яним збив на смерть двох хлопчиків

1 квітня,  Вінницький міський суд обрав запобіжний захід два місяці під вартою на період досудового розслідування  20-річному водію, який 30 березня в селі Росоша збив на смерть двох дітей 6 та 7 років. Про такий запобіжний захід на період досудового розслідування клопотали прокурори.

 

На Вінниччині дівчина попередила про замінування та вибух в школі 

На Вінниччині дівчина попередила про замінування та вибух в школі

Працівники поліції затримали псевдомінерку, яка зателефонувала до поліції та попередила про замінування школи у селі Ситківці. На місце виїхала поліція та обстежила приміщення та прилеглу до неї територію.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:33 Петиція про відтермінування реорганізації шкіл у Вінниці набрала голоси: що відповіла міська рада 19:11 Чотири університети Вінниці отримають понад 33 мільйони гривень на нові лабораторії 19:01 Врятували від задухи: у Вінниці провели унікальну операцію на горлі photo_camera 18:57 Хочете спалити траву? Готуйте 30 тисяч або збирайте речі в тюрму photo_camera Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 18:31 Міна в обличчя та рік у шпиталях: як вінницький «Витязь» став асом дронів photo_camera 18:18 За лаштунками екстрених служб: чим насправді обладнаний найпотужніший спецтранспорт Вінниці play_circle_filled photo_camera 18:17 П’яні рекорди та пачки грошей: водії на Вінниччині намагалися купити волю в поліції 17:01 Каміла у критичному стан. Рятують першокурсницю, яку збили на Гніванському шосе 16:22 Хто тут головний? Вседозволеність підприємця в Будах вийшла за межі села 15:31 «Йому судилося змінити обличчя міста». Що ви знаєте про Григорія Артинова? (ТЕСТ) 14:09 Ніж у голову за «не пий»: у Тульчині судитимуть жінку, яка зробила 12-річну дівчинку напівсліпою 14:03 «Гроші передам дядькові для ЗСУ»: 20 дітей полеглих Героїв отримали стипендії з Америки 13:15 Рекордна навала дронів та пекельний Покровськ: як ЗСУ тримають небо й землю під шквалом вогню photo_camera 12:48 За сміття і зіпсовані лавки: у Вінниці виписали штрафів на 980 тисяч гривень photo_camera 11:11 До 129 тисяч гривень за одне робоче місце: як бізнесу отримати компенсацію 10:30 Готуйте павербанки і запас води: вінничан попередили про відключення 09:40 Час перевірити авто після зими: завітайте на кращі автосервіси Вінниці (партнерський проєкт) 09:32 Вінниця прощається з офіцером «Альфи» Олексієм Вербоватим 08:37 Сьогодні вітайте Олександра та Павла. Історія, традиції та заборони 16 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up