На YouTube-каналі київського блогера вийшов огляд новобудов Вінниці

На YouTube-каналі київського блогера вийшов огляд новобудов Вінниці
Блогер Сергій Нагорний. Скріншот з відео
  • Столичний блогер Сергій Нагорний їздить різними містами та розповідає про цікаві, на його думку, житлові комплекси.
  • Паралельно хлопець говорить і про інші архітектурні особливості міст, як то фасади будинків, сквери, комерційні вивіски біля магазинів тощо.
  • Нещодавно Сергій вперше побував у Вінниці. Влог про наше місто вже на його каналі.

Канал Сергія має назву «Ищу жилье». В описі йдеться, що хлопець полюбляє дивитися, як влаштоване життя у різних містах і країнах. 

«Нещодавно я вперше побував у Вінниці, місті, яке вважається одним з найбільш комфортних для життя в Україні. Я подивився на кілька новобудов, а також на транспорт і благоустрій міста», — підписав своє відео блогер.

Увага у випуску акцентована на кількох великих житлових комплексах Вінниці. Сергій розповідає про кожен з них. Перелічує плюси і мінуси. Пише, наскільки зручно дістатися до новобудов, яка поряд інфраструктура тощо. 

Читайте також:

Фоторепортаж з комуналки. Як на Соборній живуть без туалетів, ванних кімнат та надій

Підпільне життя «дачі Майка» Як дім на Коріатовичів пережив графів та нацистів

Екскурсія собором. Що всередині головного православного храму

Комуналка Водоканалу. Як у вінницькій Вежі жили люди

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Gordiychuk Andrey
    смотрел некоторые репортажи по Киеву, они отличаются от объективной ситуации оценки комплексов, оценка через собственные фильтры (кто к чему привык)
  • Oleksandr Checheliuk
    Ось як виглядає інтегрована реклама ☺️😀
  • Денис Вінницький
    Фонтану, взагалі то, роки 3, а блогер великий знаток мистецтва охарактеризував його як совковий ))))))
  • Опасный Генри
    У него меньше подписчиков даже чем у Дженет Тетразини
    Dmytro Dibrovskyi reply Опасный Генри
    Опасный Генри кто такая Дженет Тетразини?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 У Немирові п'яний водій пропонував поліцейським 400 доларів 20:58 За 10 капсул — 990 гривень. Перші вінничани отримали медичний канабіс play_circle_filled photo_camera 20:03 Не панікуйте! Під Вінницею запланували вибухові роботи play_circle_filled 19:32 Від людей Гройсмана до ексдепутатів: хто забудовує Вінницю? Частина 2 Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 19:08 Нас об'єднує пісня: у Барі презентували програму «Музичні дивоцвіти» 19:08 У Городківці 92-річна жінка впала у криницю та загинула photo_camera 18:19 Від випічки до шашликів: у вінницькій лікарні збирали кошти на дрони play_circle_filled photo_camera 17:05 Збитки у понад 1,8 мільйона. У Вінниці викрили порушення під час закупівлі медикаментів 16:11 Суне негода — синоптики попередили про сильні дощі, град і шквали photo_camera 15:15 Хто вдихне нове життя в будівлю на Соборній? У Вінниці оголосили конкурс 14:50 Ремонт техніки без «потім»: запчастини в оплату частинами від Майстер Плюс (Новини компаній) 14:27 «Шість років страху та скандалів»: мешканці будинку на Янгеля просять допомоги play_circle_filled 14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up