Спільне звернення щодо законопроекту «Про медіа» №2693-д від 02.07.2020 (Пресслужба АНРВУ)

Спільне звернення щодо законопроекту «Про медіа» №2693-д від 02.07.2020 (Пресслужба АНРВУ)
  • Спільне звернення Української Асоціації Медіа Бізнесу, Національної Спілки Журналістів України, та Асоціації Незалежних Регіональних Видавців України до членів Громадської Ради при Держкомтелерадіо України — щодо законопроекту «Про медіа», №2693-д від 02.07.2020 року.

Українська Асоціація Медіа Бізнесу, яка об’єднує 56 видавничих компаній з усієї України, що видають більше 250 друкованих та понад 350 цифрових медіа, є членом Всесвітньої Асоціації Видавців Газет та Новин WAN-IFRA, Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України та Національна спілка журналістів України — найбільша журналістська організація в Україні, яка об'єднує понад 19 тисяч членів у 24-х регіональних організаціях та є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів, звертаються до членів Громадської Ради при Державному комітеті з питань телебачення і радіомовлення України з приводу законопроекту «Про медіа», який зареєстрований у Верховні Раді України під номером 2693-д від 02.07.2020р.

Враховуючи терміновість цього питання — як очікується, законопроект може бути винесений на голосування вже на початку вересня 2020 року — ми просимо про розгляд цього звернення в оперативному режимі.

Ми просимо членів Громадської Ради підтримати звернення до народних депутатів України, голів парламентських фракцій та керівництва Верховної Ради України щодо необхідності перегляду трьох важливих положень законопроекту 2693-д ДО ВИНЕСЕННЯ НА ГОЛОСУВАННЯ.

  1. Обмежити сферу дії закону лише аудіовізуальними медіа (Нацрада не має регулювати діяльність друкованих та онлайнЗМІ).
  2. Прибрати механізм фінансування аудіовізуальних медіа громад з місцевих бюджетів. Натомість запровадити єдиний для всіх механізм проведення прозорих конкурсів у громадах на відбір та фінансування медіа громади — без дискримінації одних типів медіа іншими.
  3. Змінити принцип формування складу Нацради з питань телебачення та радіомовлення, прибравши можливість політичної заангажованості цього регулятора.
  4. Запровадити персональну відповідальність членів Нацради за помилкові, хибні рішення та за шкоду, заподіяну медіа на підставі помилкового рішення Нацради.

 

Президент Громадської спілки
«УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МЕДІА БІЗНЕСУ»
Погорелов Олексій Валерійович

Голова Ради Директорів
Асоціації Незалежних Регіональних Видавців України
Човган Олександр Юрійович

Голова
Національної Спілки Журналістів України
Томіленко Сергій Антонович

 

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    А для чого взагалi щось регулювати? У нас же демократiя. Хай пишуть хто що хоче. А якщо будуть порушення Кримiнального Кодексу (розпалювання ворожнечi) то хай полiцiя цим займеться. Ось i все
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Після чотирьох років полону воїн Богдан Горбатюк повернувся додому photo_camera 20:20 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 20:05 СБУ затримала дезертира, який реєстрував Starlink для росіян 19:25 Смерть військового від хвороби в окопі: чи виплатять в такому разі рідним 15 мільйонів? Від читача 14:23 Що робити, щоб не стати жертвою ворожої пропаганди 19:03 Майже 23,5 мільйона гривень спрямують на оновлення їдальні у Бершадському ліцеї 18:03 П’ять золотих медалей привезли вінницькі гімнастки з Польщі 17:34 Дитину — в інтернат, а батька — на фронт? У Вінниці ТЦК затримав чоловіка, який сам виховує сина 17:05 Ветеран із Вінниці виборов «срібло» на чемпіонаті України з парадзюдо photo_camera 16:28 Як вчасно розпізнати гіпертонію та вберегтися від ускладнень — пояснює сімейна лікарка 16:09 Як пораненим військовим у Вінниці отримати грошову допомогу 15:11 Понад 16 тисяч вінничан отримають оновлену систему теплопостачання photo_camera 15:05 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 14:10 Метеорологічне літо прийшло до Вінниці раніше норми 13:30 Росія готує нові ракетні удари по критичній інфраструктурі — ГУР 13:02 Житло без господаря. Вінниця забиратиме безхазяйне майно на користь громади 12:04 Вінничан із порушенням зору знову запрошують на вистави з тифлокоментарями 12:02 У Жмеринці водійка Toyota наїхала на 68-річну жінку 11:09 Де у Вінниці 13 травня вимикатимуть воду та світло 10:32 Понад шість годин тривоги: на Вінниччині є пошкодження після атаки дронів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up