Знову затримують рейси: 150 туристів уже другу добу не можуть вилетіти з Єгипту

Знову затримують рейси: 150 туристів уже другу добу не можуть вилетіти з Єгипту
  • Із аеропорту Хургади не можуть повернутися в Україну півтори сотні туристів.

Уже дві доби пасажири рейсу BAY 2092 авіакомпанії Bravo Airways туроператора JoinUp очікують відльоту додому. Туристичний оператор пояснив затримку технічною несправністю літака.

– Для того, щоб його відремонтувати треба було викликати інженера з Києва. На даний час з літаком все в порядку, туристів вже забрали з готелів, вони готуються до вильоту в Україну. Усіх туристів одразу ж розселили в готелі, були надані проживання, харчування, напої, — зазначили у прес-службі туроператора.

Проте туристи жалілися на погані умови проживання та довгий час затримки, адже серед пасажирів багато дітей. Про точний час відправлення літака нічого не говорять, проте туристичний оператор запевняє, що українські туристи вже сьогодні прилетять у Київ.

Нагадаємо, що з 29-го вересня із вінницького аеропорту вилетить перший у цьому сезоні літак компанії Bravo Airways туроператора JoinUp до Шарм-еш-Шейху.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Одна Бабка Сказала
    Гы-гы. Только вернулся с Египета этой авиакомпанией. И тоже "затримали" на день лiтак ) Почему я не удивляюсь компании Bravo)))
  • Петров Пётр
    Кто там вообще думает о безопасности украинцев ?! Для них жизни людей страны третьего мира ничего не стоят. Вся надежда на пилота , который не станет лететь рискуя своей жизнью.
  • Сергій
    Браво компаніі "Bravo"... Ми летіли на цьому літаку....це не дивно...на  ньому взагалі не можна літати...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:10 Віктор Бронюк поділився світлиною до Дня студента. Як виглядали інші українські зірки photo_camera 14:45 Новорічний корпоратив 2026. Що пропонують вінницькі заклади (партнерський проєкт) 14:05 У Гайсині освятили новозбудований храм ПЦУ та провели першу літургію photo_camera 13:11 Вінниця закуповує ще 50 дронів для ЗСУ: оголошено новий тендер Від читача 17:32 У мережі поширюються численні маніпуляції щодо санкцій РНБО проти двох фігурантів розслідування НАБУ 12:11 У ліцеї №33 підліток розпилив перцевий балончик. Школярів евакуювали play_circle_filled 11:11 Кіно, музеї, мобільні оператори: які знижки можуть отримати вінницькі студенти? 11:06 Mercedes не пропустив авто на перехресті Старого міста. Відео моменту ДТП play_circle_filled 10:40 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:18 Конфіскований завод «Вінницяпобутхім» придбали власники VARUS та EVA 09:35 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 17 листопада 09:03 Вінницька громада прощається із захисником Анатолієм Мельником, який загинув на Курщині 08:12 У цей день вітайте студентів зі святом: заборони та прикмети 17 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 10 по 17 листопада, які ви могли пропустити 20:05 Як спіймати найбільшого коропа та куди риба тікає перед морозами 19:27 Новий виклик «крижаної людини»: Андрій Козак цю зиму вперше проведе в шортах 19:03 Осіння добірка фільмів, які ви могли не бачити, для теплого домашнього вечора 18:18 Невідома Вінниця. Що всередині трьох виразних будинків? play_circle_filled 18:02 Вінницькі лікарі врятували 18-річну породіллю зі складною історією хвороб
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up