«Найближчим часом буде скасований і внутрішній туризм»: що говорять у вінницьких турагентствах

«Найближчим часом буде скасований і внутрішній туризм»: що говорять у вінницьких турагентствах
  • Зателефонували у різні туристичні агентства Вінниці, щоб дізнатися, у якому режимі вони тепер працюють, чи віддають гроші за скасовані тури і як повертають вінничан з-за кордону. 

З 11 березня в країні оголошено двотижневий карантин. А вже за кілька годин покинути територію України стане важче: в ніч з 14 на 15 березня наша країна призупиняє пасажирське залізничне сполучення з Польщею. Вночі 16 березня — Україна закриє кордони для іноземців. З 17 березня з України перестануть літати регулярні авіарейси в інші країни. Президент Зеленський закликав українців повернутися додому в цей проміжок часу.

В той же час президент запевнив, що ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож повернуться додому згідно з розкладом. Ми зателефонували у кілька вінницьких туристичних агентств, щоб дізнатися про зміни в їхній роботі.

У «Бомба-Тур» нам розказали, що всі без виключення закордонні тури скасовані або перенесені на інщі дати. Втім, мандрівки Україною ще досі залишаються актуальними і доступні для придбання. 

— Ніхто не знає, що буде завтра, тому всі просто чекаємо. Своїх клієнтів ми не обмежуємо в виборі: вони можуть або повернути свої кошти, або перенести їх на іншу дату. На щастя, люди не сильно панікують — розповідає менеджерка турагенства Мар’яна.

Наразі клієнти «Бомба-Тур» відпочивають в Єгипті. Мар’яна каже, що всі вони вилетіли чартерними рейсами, тому повернуться згідно дат, що вказані в путівках. 

— Є такі, що прилітають сьогодні або завтра, а хтось — 20 березня, — продовжує менеджерка. — Туристів, які вилетіли за кордон регулярними рейсами — у нас немає. 

У Verona Tour також кажуть, що всіх своїх туристів-чертерників повернуть додому в зазначені дні. Всіх інших клієнтів також повернуть в Україну, але тривалість їхнього відпочинку буде скороченою. 

— Ми перебронювали своїх туристів на інші дати та в інші країни, підібрали їм готелі. Головне зараз — не сіяти паніку, — розповідає директорка одного з відділень турагенства Verona Tour Валентина. — Від нас зараз мало що залежить, і туристи це розуміють. За всі ці дні від них я не отримала на свою адресу жодного поганого слова. Ми робимо все, що можемо. Люди будуть повернуті у будь-якому разі.

Хто переніс свою поїздку на місяць, а хтось погодився летіти і через півроку. Валентина каже, що деякі туроператори йдуть на поступки і зменшують ціну, а деякі навпаки її збільшують. 

— Швидше за все, найближчим часом буде скасовано і внутрішній туризм. Але ми і без того не подорожуємо Україною, — говорить Валентина. — Серед людей вже почалося невелика паніка. Ми завжди знімаємо слухавки, щоб пояснили туристам, що все добре та заспокоїти їх. 

Туристичний клуб «Бідняжка» наразі не має туристів за кордоном. У зв’язку з останніми подіями, ними було вирішено перенести і внутрішні поїздки, як мінімум до початку квітня. Говорять, що люди зараз не сильно налаштовані подорожувати. 

— Нам телефонують з питаннями, а чи будемо їхати, або, щоб принести в офіс доплату, або, щоб відмовитися від поїздки, — розповідає представник клубу Віталій. — Переважно люди реагують нормально, але зустрічаються й ті, хто панікує.  
 

Читайте також:

Що вирішили на засіданні РНБО про карантин через коронавірус? Прямий ефір

Вінницькі медики упевнені, що в госпіталізованої з підозрою на коронавірус — звичайний грип
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Вася Пупкін
    "Бідняжка" вже зажерлася.
  • Fenrir Fenrirsulfr
    Позакрываются/исчезнут/ многие агенства,которые ареднуют офисы
  • Дмитрий Мищук
    А как вернутся людям которые улетели в Египет позавчера на неделю?
    Roman Balayan reply Дмитрий Мищук
    В той же час президент запевнив, що ті, хто вилетів з України чартерними рейсами у туристичну подорож повернуться додому згідно з розкладом. :)
    Вася Пупкін reply Roman Balayan
    ПреЗЕдентові повірити-себе обманути.
    Roman Balayan reply Вася Пупкін
    ВСЕ ТАК Є ЯК ВІН І СКАЗАВ!
    Вася Пупкін reply Roman Balayan
    Ти такий "розумний" як і прЗЕдент.
    Roman Balayan reply Вася Пупкін
    Тобто всі події не так розвиваються як було сказано? В чому претензія?
    Вася Пупкін reply Roman Balayan
    В тому,що ти такий тупий,як і зе.
    Roman Balayan reply Вася Пупкін
    Просто йдеш НАХУЙ і наразі лікуєш голову! Подальше спілкування не передбачено. Сухого тобі кашлю!
    Вася Пупкін reply Roman Balayan
    Мамат кунем,ара.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:16 У Бершаді та Вінниці через пожежі травмувалися двоє пенсіонерів 13:14 Перемир’я лише на словах: було понад 10 700 порушень режиму тиші з боку окупантів photo_camera 12:29 За квиток до Молдови — 20 тисяч доларів: у Вінниці затримали організатора «трансферу» photo_camera 12:28 Нуль порушень у 1200 храмах: Великодня ніч в області пройшла спокійно Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 12:26 Перевірка на місцеву прописку. Вінничани згадують заклади та звички, яких уже не існує 11:44 Великдень «із градусом»: понад 60 п'яних водіїв затримали на дорогах області 11:30 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 10:44 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду 09:42 Обливаний понеділок-2026: як віддати шану традиціям і не зіпсувати нікому настрій 08:37 Кого вітаємо та що святкуємо 13 квітня: історія, заборони та прикмети 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 12 квітня, які ви могли пропустити 20:38 «Нива» в гостях подужала лідера групи «Куликів-Білку» 20:02 Вінниччину з понеділка накриють сильні заморозки. Синоптики розповіли коли чекати на потепління 19:12 «Кабанячий променад»: прикордонники зняли велику родину диких кабанів на Вінниччині play_circle_filled 18:03 У Вінниці готують квіти та вуличні кашпо для весняного озеленення міста 17:05 Маленький герой з великим серцем: 11-річний вінничанин Роман Олексів пробіжить Бостонський марафон 16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up