З початку місяця на водоймах області загинуло 15 людей

З початку місяця на водоймах області загинуло 15 людей

Рятувальники області повідомили сумну статистику. Лише за 20 днів червня в області потонуло 15 осіб.

Останніми жертвами води стали молоді чоловіки 37 та 33 років.

Так, вранці 20 червня жителі села Копіївка витягли з ставка тіло 37-річного чоловіка. За попередніми даними він втопився під час риболовлі.

Ще один трагічний випадок на воді стався напередодні в селі Пеньківка Шаргородського району. Там, під час купання, загинув 33-річний чоловік. Потопельника з води витягли також місцеві жителі.

Відео дня
  •    З початку року на водоймах Вінниччини зареєстровано 39 нещасних випадків, загинуло – 30 осіб, травмовано – 8 осіб, врятовано – 12 осіб.

Будьте уважні під час відпочинку на воді. Ознайомтеся з матеріалом: Як уникнути трагедії на воді. Поради рятувальників.

Читайте також:

У Жмеринському районі потонули хлопець з дівчиною, а у Барському – чоловік

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:28 Сьогодні — День вишиванки. Народний репортаж із соцмереж вінничан до свята photo_camera 11:17 Збірна вінницьких важкоатлетів боротиметься за медалі на чемпіонаті України 10:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 10:14 Де у Вінниці 15 травня відключили воду та світло? Перелік адрес Від читача 13:48 Вінничани можуть вивчати польську мову на безоплатному курсі — деталі 10:03 Більше 60 «шахедів» знищили: наслідки нічної атаки дронів по Україні 09:31 На війні загинув Руслан Лозан з Вінницьких Хуторів, який воював з 2015 року 09:00 Сьогодні одягаємо вишиванку та економимо гроші. Історія, заборони та прикмети 15 травня 08:08 Вже сьогодні: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній) 21:01 На Вінниччині прикордонники виявили раритетний молитовник, написаний на івриті play_circle_filled photo_camera 20:03 На трасі зупинили п'янючого водія ВАЗ без документів photo_camera 19:02 Вінницька агрофірма повернула 15 мільйонів несплачених податків 18:32 «Мурашки по шкірі»: як студенти Вінницького техколеджу влаштували флешмоб до Дня вишиванки play_circle_filled photo_camera 17:29 У Вінниці провели ще одну успішну трансплантацію нирки photo_camera 16:28 Хати заговорили трипільськими орнаментами — реалізують проєкт «Подністровський стінний розпис» play_circle_filled photo_camera 16:10 Суд покарав мешканця Хмільника, який «зливав» дані про ТЦК photo_camera 16:00 Де купити жіночу, чоловічу та дитячу вишиванку у Вінниці (партнерський проєкт) 15:15 У Вінниці збиратимуть 28-метрові низькопідлогові трамваї. Будуть нові VinWay? 14:52 На Київській у водія виявили майже 14-кратне перевищення норми алкоголю 14:11 Вчителька з Вінниці за 16 000 доларів обіцяла відправити ухилянта до Молдови photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up