Як у Вінниці на місці м'ясокомбінату будують гіпермаркет

Як у Вінниці на місці м'ясокомбінату будують гіпермаркет
Торговельний комплекс стали будувати ще з грудня 2019-го. Товариство «Епіцентр-К» отримало від ДАБІ дозвіл на початок підготовчих робіт / Фото: fb.com Andriy Melnik
  • Як виглядала територія м'ясокомбінату, за адресою Батозька, 1, коли заводські корпуси ще стояли? І як нині триває будівництво торговельного комплексу товариства «Епіцентр- К» — показали у відео.  

Через карантин у Вінниці зачинилися заклади сфери послуг, але будівництво працює. Працюють і над зведенням нового «Епіцентру», що по вулиці Батозькій. Об’єкт планують здати в експлуатацію влітку 2020 року.

З осені 2019-го, нагадаємо, стали руйнувати споруди м’ясокобмінату, що на вулиці Батозькій. Під кінець жовтня на території підприємства, яке вело свою історію з 1930 року, залишилися купи будівельного сміття. А вже у грудні сюди завезли будівельні матеріали.

У мерії розказали, що це робить товариство «Епіцентр-К», яке спочатку викупило приміщення на промзоні, а потім й земельну ділянку за 58,7 мільйона гривень. Під час розробки детального плану дізналися, що бізнес хоче збудувати тут дві споруди — торговий центр і виставкову залу, а міські чиновники розглядають таку перебудову як «шанс розширити вулиці» у цьому районі.

На YouTube-каналі «Автомайдан Вінниччина» показали, як виглядала територія, коли заводські корпуси ще стояли, і як нині будується територія під торговий центр.

«Вінницький м'ясокомбінат працював з 1930 по 2010 роки. Поки його не купив  мільярдер з Івано-Франківська Олег Бахматюк і виробництво зупинили. У вересні 2019 року нові власники — ТОВ «Епіцентр К» будівлі комбінату зруйнували, щоб збудувати торговий центр», — пишуть у описі до відео. 

Читайте також: 

Нова школа на Поділлі та п’ять VinLine. Плани розбудови Вінниці на 2020 рік

Португальці збудують у Вінниці завод будматеріалів. Там буде понад 200 робочих місць

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Дід
    Уничтожили холодильник в котором сохранялся стратигический запас мясной продукции. Не дай Бог...
    arkadijj arkadijj reply Дід
    Дед какой стратегический запас ? запас чего ? Не пиши ерунду . а вот сам холодильник точно представляет ЭКОЛОГИЧЕСКУЮ УГРОЗУ!!!!
  • arkadijj arkadijj
    Интересно почему строительство не приостановлено на период карантина? Вряд ли строительство можно считать стратегическим предприятием в инфраструктуре города . Зачем нужно что бы люди во время карантина туда ездили там между собой общались потом приходили дамой и так далее!!!!
  • Вася Пупкін
    Татишо? Дійсно? Кеп...
  • Степан
    Хочаб один завод збудували ....все під банкрутство підводять коли вже понажераетесь!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чіпляються за потяги заради відео: у Вінниці дітям пояснили, чим небезпечний зачепінг photo_camera 20:02 100 років виповнилося відомій вінницькій лікарці Ользі Батуріній photo_camera 19:29 Видобуток піску біля Сосонки: що кажуть документи та чому інвестор говорить про маніпуляції? play_circle_filled 19:03 В Агрономічному затримали «закладчика»: вилучили майже 50 згортків із психотропами photo_camera Від читача 01:19 У теплій та дружній атмосфері провели зустріч для емоційної підтримки молоді. 18:33 «Каналізаційні відходи течуть по подвір’ю»: чому в Агрономічному вже кілька днів проблеми з водою? photo_camera 18:31 «Це не ми, це папєрєдніки»: як у Хуторах сільрада «намалювала» ще один номер будинку 73 і позбавила спадщини 18:30 Останній дзвоник пролунав у вінницьких школах: яким був рік незламності і нових починань play_circle_filled photo_camera 18:18 З 10 червня на Соборній обмежать рух: що потрібно знати водіям і пасажирам photo_camera 17:04 Обіцяла високооплачувану роботу в Європі: вінничанку підозрюють у торгівлі людьми photo_camera 16:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 16:09 Вітер валив дерева, дощ затоплював подвір’я: як Вінниччина пережила негоду photo_camera 15:27 Рятував людей у лікарні, Антарктиді та на війні: пішов із життя Валерій Семенюк 14:09 Амоній, хлориди та тваринні жири: у Крижополі забруднили понад 1,5 гектара землі 13:13 Смерть на залізниці: що відомо про трагедію у Майдані Чапельському 12:38 22-річний хлопець та його бабуся загинули в моторошній аварії між Красним та Строїнцями photo_camera 12:35 Ресторація «Щедрик»: місце у Вінниці, де їжа перетворюється на справжнє задоволення (Новини компаній) 12:33 Під час пожежі у квартирі на Келецькій загинула 89-річна вінничанка 12:25 Лавандове поле, палаци та «Подільський Версаль»: вінничан кличуть у літню мандрівку 11:41 Ціни на квартири у Вінниці: де вартість зросла найбільше, а де ще можна знайти дешеве житло?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up