Взяли в оренду майно майже на три мільйони, а не платять. Влада судиться з підприємцями

Взяли в оренду майно майже на три мільйони, а не платять. Влада судиться з підприємцями
До Господарського суду звернулася прокуратура, аби стягнути понад 200 тисяч з підприємців за оренду приміщення міської громади
  • Приміщення на понад 300 квадратів міськрада надала в оренду підприємцю.
  • Тепер хоче розірвати договір і повернути.
  • Після тривалої судової тяжби між міськрадою і ТОВ до справи до лучилася прокуратура.
  • Що орендує і чому не сплачує?

Прокуратура звернулася з  позовом до Господарського суду, аби стягнути заборгованість з юридичної особи. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) заборгувало  міськраді 205 тисяч гривень за оренду комунального майна.

Підприємці орендують приміщення, площа якого 328,3 квадратних метра.

Ще одна вимога позову — про розірвання договору оренди приміщення.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Судовий розгляд уже розпочато у цій справі, йдеться в повідомленні.

Назву ТОВ прес-служба не називає. На сайті Господарського суду області в одній із судових справ знаходимо наведені цифри. Співпадає сума  заборгованої орендної плати. Однакові цифри площі, взятого в оренду ТОВ у міськради. Є ще одне спів падіння. Вартість орендованого майна значиться майже 2,7 млнггрн.

З’ясовується, що підприємці використовують орендоване приміщення для продовольчого магазину, але він розташований на невеликій площі. Більшість приміщення відвели під спортивно-оздоровчий комплекс.

Договір оренди укладали ще у 2003 році. Тоді місячна плата становила 430 гривень, тепер орендодавець підвищив її до 34,5 тисячі гривень, тобто понад сто гривень за квадратний метр.Таку суму ТОВ не платить, але й не ігнорують оплату. Просто дають менше коштів, ніж встанвила влада.

У матеріалах суду сказано, що підприємців попередили про підвищення платні. Однак вони не стали підписувати документ, а звернулися до суду.

Господарський суд нашої області не задовольнив позов. ТОВ оскаржило рішення у Північно-Західному АС, що знаходиться у Рівному. Колегія суддів так само відхилила позов юристів ТОВ.

Тепер позивачем є прокуратура, адже ТОВ не виконало рішення Господарського суду.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Аварійні бригади «Вінницяміськліфту» отримали новий бус photo_camera 20:15 Мама загиблого воїна, військові та діти війни стали героями фотовиставки photo_camera 19:33 «Не пройшло і року»: що сталося з відремонтованою дорогою на Бар? play_circle_filled photo_camera 18:56 У Вінниці дітей навчатимуть виживанню, туризму та дослідженню природи Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up