Втретє за рік: допоможіть знайти 12-річного Микиту Іванова. Хлопчика немає два дні

Втретє за рік: допоможіть знайти 12-річного Микиту Іванова. Хлопчика немає два дні

Знову пропав Микита Іванов. Це вже втретє протягом року хлопчик втікає з дому. Поліція звертається до людей за допомогою у пошуках. Сподіваємось, що з юним втікачем і на цей раз буде все добре.

— Жмеринським відділом поліції встановлюється місцеперебування 12-річного Микити Іванова, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Відомо, що вранці, 10 грудня, хлопчик пішов до школи, але до місця проживання після навчання не повернувся.

Був одягнений у темно-зелену балонову куртку з капюшоном, сіру шапку, сірий хомут, сині спортивні штани, коричневі черевики.

Відео дня

Прикмети:

  • На вигляд йому 12-13 років,
  • зріст 155-160 см,
  • худорлявої тілобудови,
  • волосся темно-русяве.


— Якщо комусь відоме місцеперебування хлопчика, прохання повідомити до поліції за телефонами: (0433) 2-00-59, 098 831 54 33 або 102, — зазначають у поліції.

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року, Микиту Іванова шукали всю ніч у Вінниці. Наступного дня близько 10 ранку школяра знайшли на центральному ринку. 

Як з’ясувалось, хлопчик ночував у залишеному автомобілі на території храму на півострові «Бригантина». Священик розказує, що школяр просив хліба та щось поїсти.

 

Микита пояснив правоохоронцям, що посварився з батьками та не хотів повертатись додому. З ним поліцейські провели профілактичну бесіду та розповіли про небезпеку, яка могла чекати на нього.

Читайте також:

Просив сухарі у священика: чому 11-річний Микита ночував у закинутій автівці?
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Юлия Каменяр
    Так він і з дет дому втік
  • Інга
    Раніше дитячі "неврози" лікували кропивою по сраці і доволі успішно, а саме головне , з користю для дитинки,  а зараз - не дай Боже, щось сказати, соц.служби тут як тут. Правильне виховання має бути, діти різні і підхід до кожного різний. А ще як говориться " чужу біду та й руками розведу", ото ж бо, дуже великі порадники тут зібралися, ви особисто не знайомі ні з сім'єю , ні з батьками, ні ситуації не знаєте, а вже обісрали. Думаю, що без вас розберуться, а ви пильнуйте свої сім' ї, бо хто зна, може завтра ваша дитина втіче з дому ...
  • Мария Тимощенко
    Причина на є.А він повертатися хоче?
  • Татьяна Новикова
    Учиться нет желания, делать по дому тоже не хотят. Романтики, бездельники , а родители должны отвечать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Пікнік у музеї Пирогова присвячують волонтерам: хто виконає роль видатного хірурга? 21:01 «Пироговський пікнік» збиратиме на роботизований комплекс для ЗСУ 20:11 Відбудеться благодійний забіг із перешкодами на підтримку бригади «Азов» play_circle_filled photo_camera 19:09 Вінничан запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:12 Відпочинок для «другого фронту»: у Вінниці запустять проєкт підтримки сімей військових 17:17 Найпопулярніші педіатри Вінниці: топ за кількістю підписаних декларацій 17:01 Вибоїни на дорогах Вінниці тепер виявляє штучний інтелект 16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up