Водоканал підіймає ціни. Яка вартість за куб води буде з нового року

Водоканал підіймає ціни. Яка вартість за куб води буде з нового року
  • З нового року змінюється вартість оплати за водопостачання та відведення. Ціни зросли.

Уже з 1 січня вводяться в дію нові тарифи централізоване на водопостачання та централізоване водовідведення. Про це повідомив «Вінницяоблводоканал».

З нового року будуть встановлені такі ціни:

  • на централізоване водопостачання 12,58 грн за 1 куб.м без ПДВ; 15,096 грн з ПДВ;
  • на централізоване водовідведення 7,14 грн за 1 куб.м без ПДВ; 8,568 грн з ПДВ.

— З постановою та структурою тарифів можна ознайомитись на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, — додають у Водоканалі.

«Під ялинку» уряд скасував пільговий тариф та встановив єдину ціну електроенергії — 1,68 гривні за кіловат. Зросте в ціні газ та його доставка побутовим споживачам. Розказуємо, наскільки зміняться тарифи та в чому причина. Детально про це у матеріалі: Які тарифи зростуть з 1 січня? Про вартість комуналки для вінничан.

 

Читайте також:

Як змінити газового постачальника. Досвід вінничанина

«Вода з-під крана стала кращою, але мережі міського водогону її псують» — лікар-гігієніст

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (35)
  • Александра Білостенна
    Зпочатку потрібно  покращити якість води!!!😠
  • Леся Коханчик
    Жить станет лучше,жить станет веселее.
  • Наталя Головата
    Замахали
  • Жанна Савуляк
    Завидую у нас только вода 29,80 (((
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні із Закарпаттям play_circle_filled photo_camera 15:39 Як перевірити здоров’я без витрат? Розповідає сімейна лікарка Ольга Шкода 15:03 Дев’ять рейсів на день: як тепер курсує автобус від автовокзалу до Хуторів 14:07 Гранів поховав Героя через два роки після останнього бою photo_camera Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 13:55 Поїздки за кордон — тільки по роботі. Які вінницькі депутати виїжджали з України? 13:18 Пожежі на Вінниччині: постраждав чоловік, горіли будівлі та авто photo_camera 13:15 Окупанти вісім годин тероризували Вінниччину: пошкоджені вісім будинків photo_camera 12:43 Викрав 1,3 мільйона у матері загиблого героя — судитимуть племінника-шахрая 12:33 У кафедральному соборі готуються до Вербної неділі: розклад богослужінь на 3–5 квітня 12:14 Чи реально знайти сховище за мапою? Вінничан закликають протестувати систему безпеки 12:05 Кращі місця для покупки квітів у Вінниці: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 11:16 Йому було лише 27... На Донеччині загинув лейтинант поліції Владислав Смаглій 10:43 Тривоги, ремонт і відключення: що чекати вінничанам 3 квітня 10:05 Парад тюльпанів, вітражі та писанки. Куди піти у Вінниці в квітні? photo_camera 09:53 Сорок «квадратів» у вогні: на Вишеньці згоріла альтанка відомого закладу 09:02 У Вінниці переформатують школи: де зникнуть 10-ті класи і початкова 08:33 Сьогодні вітаємо Микиту. Історія, заборони та прикмети 3 квітня 21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up