Вінницький аеропорт більше не очолює Ярослав Мазурець

Вінницький аеропорт більше не очолює Ярослав Мазурець
  • Ярослав Мазурець керував летовищем 13 років поспіль. Тепер аеропорт матиме нового керівника.

Про це стало відомо сьогодні, 24 квітня. Ярослав Мазурець написав про завершення роботи в аеропорту на своїй фейсбук-сторінці.

Він зазначає, що його робота у «Аеропорт Вінниця» завершилася 23 квітня.

«У 2008 році, дякуючи Олександру Домбровському, розпочалось відродження летовища. З радянської руїни поступово, крок за кроком, створювався аеропорт, з’явились пасажири й авіарейси. За ініціативи Володимира Гройсмана у 2013 році цілісний майновий комплекс перейшов у власність Вінницької територіальної громади. Новий поштовх розвитку. Не дивлячись на події 2014 року продовжився активний розвиток аеропорту. Енергія Владислава Скальського, досвід і знання Євгена Трескунова, постійна підтримка Сергія Моргунова і ВМР, наполегливість і самовіддана праця колективу аеропорту, плідна співпраця з туристичним бізнесом Вінниці...(складно перерахувати всіх хто допомагав) у 2017 році отримали відзнаку Асоціації аеропортів Украіни, як найкращий регіональний аеропорт. 2018 рік перевезено понад 60000 пасажирів, — цитуємо повідомленні Мазурця. — 2019 рік — розроблено проект реконструкції аеродрому, проведено тендер на генерального підрядника будівництва, урядом В. Гройсмана виділено 300 млн грн на початок реконструкції. Вибори ... кошти нам не дали ... 2020 — ковідний рік, постійна невизначеність з майбутнім. Тривала хвороба — вижив (безмежна вдячність Богу, лікарям, родині, друзям за підтримку). 2021 — держава знову пообіцяла фінансування ... продовжується невизначеність. Далекий від думки, що все робив найкращим чином, маю безліч особистих недоліків, але 13 років працював самовіддано, віддаючись роботі на 100% і сьогодні у Вінниці є міжнародний діючий аеропорт (на відміну від всіх сусідніх областей)».

Також Мазурець додає, що життя продовжується і він шукатиме нову роботу. Буде вдячний за пропозиції.

За період з 2001 по 2008 років директорами аеропорту були: Марчук В.І. та Гуменчук В.Л. А з 28 жовтня 2008 року по 23 квітня 2021 року директором «Аеропорту Вінниця» був Ярослав Мазурць.

Хто наступний очолить летовище, розкажемо згодом. Слідкуйте за стрічкою новин 20minut.ua.

Ярослав Мазурець

 

Читайте також:

Громадські місця і COVID-19. Коли важливо бути у масці та як захиститися від недуги

COVID-19 в Україні. За добу госпіталізували майже п'ять тисяч хворих

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Vik Vet
    жаль а какие были мечты так что рейс винница васюки не состоится
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Пільги для пенсіонерів. Які знижки мають літні люди на проїзд в «Укрзалізниці» 20:29 Вінниччина втратила голос Поділля. Трагічно загинув народний артист Микола Янченко 20:07 Сезон вилову раків відкрили. Які правила діють для рибалок 19:10 Рев моторів уночі заборонили. У Гніванській громаді ввели нові обмеження для мотоциклістів Від читача 15:48 Російська агресія супроводжується не лише бойовими діями, а й активною інформаційною війною. 18:04 Виділені смуги, розумні світлофори і нова організація руху. Які зміни готують для Соборної 17:32 Mercedes за реєстрами, а Volkswagen на відео: чи можуть ТЦК їздити на «фейкових» номерах? photo_camera 16:22 Від коваля до командира роти: вінничанин із псевдо «Грек» отримав орден Богдана Хмельницького 16:00 Скільки коштує ігнорування сторонніх звуків у підвісці? (Новини компаній) 15:37 На війні загинув вінницький музикант та дослідник Ігор Ходжаніязов. У чоловіка залишилося троє дітей 14:58 «Собаче питання» розкололо Гайсин. Куди зникли безпритульні тварини з міського парку? 14:04 Від +35 до +18 за кілька хвилин. Як користуватися кондиціонером у спеку, аби не захворіти 13:02 Трагедія на воді у Ямпільській громаді. На річці Мурафа потонув 34-річний чоловік 12:45 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 12:21 Можна стати студентом і без НМТ. Як змінили правила вступу до вишів у 2026 році? 11:49 Виховали справжніх Героїв. У Вінниці ще 30 матерів полеглих воїнів отримали срібні серця photo_camera 11:09 Понад дві сотні дубів вирубали на Вінниччині. Суд зобов'язав відшкодувати три мільйони 11:01 Команда «Універ-Динамо», яка дислокується у Вінниці, здобула Кубок МВС України 10:05 Вступна кампанія 2026. Як створити електронний кабінет та подати заяви до вишів 10:05 Відкриті літні басейни Вінниччини: огляд кращих місць для відпочинку (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up