Вінницькі автовокзали відмінили 42 рейси. Ще 21 автобус запізнюється

Вінницькі автовокзали відмінили 42 рейси. Ще 21 автобус запізнюється

У трьох областях України, серед яких і Вінниччина, уже три дні частково обмежений рух транспорту. Вінницькі автовокзали відміняють рейси через погоду. Деякі автобуси курсують із запізненням.

 

— Вінницька область: В зв’язку з несприятливими погодними умовами (дощ при мінусовій температурі повітря, ожеледь), з метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, введено обмеження для руху автобусів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення з 6:00 3 лютого 2017 року, — зазначають у прес-службі рятувальників.

Автобусні маршрути змінені, деякі відмінені.

Наприклад, на табло Центрального автовокзалу вказано, що на сьогодні 5 лютого сім автобусів затримуються, ще 22 відмінили свої рейси.

Тим часом на табло Західного автовокзалу повідомляється про 11 затриманих рейсів та 11 відмінених. На Східному автовокзалі наступна ситуація: 3 автобуси запізнюються та 9 відмінених рейсів.

Окрім Вінниччини схожа ситуація також на Хмельниччині та Закарпатті.

Дана інформація актуальна станом на 13:30 5 лютого 2017 року.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • SV SV
    Природні катаклізми - це зрозуміло! А от, відверто кажучи, що комунальні служби не готові до зимового сезону, то так і треба писати! Моргунов, ти не забезпечив підготовку господарства до зимового періоду!!!

    Робота на ДВІЙКУ! І не треба пручатися і пихтіти! НЕ ПІДГОТУВАВСЯ!
    Анонім reply SV SV
    От тільки автобуси в область майже не залежать від Моргунова
    SV SV reply Анонім
    Ну да, ну да! Вони навіть з вокзалу виїхати не можуть............., про область і взагалі нічого говорити! Подивіться на вокзал! Люди сніг повитаптували, а не прибиральна техніка впоралась!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:43 На Космонавтів перехожі врятували домашнього кролика, якого викинули на холод 12:33 Як ви ставитеся до 12-річної системи навчання? Ми запитали вінничан 12:03 Зруйнований «Ювілейний» у Вінниці збираються відновлювати. Що відомо про співвласників 11:24 На Вінниччині за добу загорілися дві вантажівки. Водії дивом залишилися живі Від читача 16:05 ГО "Захист держави" - 1 рік! 10:48 Вінниця проведе в останню путь офіцера СБУ Миколу Ільчука, який загинув на бойовому завданні 10:02 Найстаріший пам’ятник Вінниці отримав охоронний статус: колону Магдебурзького права внесли до Держреєстру 09:13 На Алеї Слави у Вінниці поховають двох захисників — Ігоря Ковалишина та Анатолія Чипорнюка 08:21 Сьогодні — День вшанування ветеранів бойових дій: історія, заборони та прикмети 15 лютого 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Виловив понад сотню рибин і спровокував бійку: в Степашках затримали браконьєра 20:05 Палац Вітославських-Львових у Чернятині: що приховує неоготична розкіш Поділля XIX століття photo_camera 19:03 В області зросла чисельність червонокнижних зубрів. Стадо налічує вже 140 особин play_circle_filled 18:09 У Вінниці змінюють роботу пунктів незламності. Які продовжать працювати цілодобово 17:04 Не ловіть щуку: у Вінницькій області вводять заборону та великі штрафи 15:57 У День закоханих на Європейській площі провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти photo_camera 15:15 Доступна іпотека по-новому: як переформатували державну програму «єОселя» 14:09 В Гайсинському районі чоловік погрожував поліцейським рушницею, бо ті приїхали до його дому на обшук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up