Вінничанка проїхала на «червоне», посперечалася з «копами» та пустила в хід авто без водія

Вінничанка проїхала на «червоне», посперечалася з «копами» та пустила в хід авто без водія
  • На Данила Нечая вінничанка залишила авто, а те почало самовільно рух.
  • Самостійно автомобіль вона зупинити не змогла.
  • Допомогли патрульні з якими вона встигла перед цим посперечатися.

Інцидент стався 15 травня. Автомобіль Mercedes-Benz Sprinter проїхав перехрестя на «червоне». За кермом була 51-річна вінничанка. На жінку патрульні склали постанову за рух на заборонений сигнал світлофора. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

— Жінка пішла до свого автомобіля, але вирішила повернутись до інспекторів, у цей момент її автівка розпочала самовільний рух. Громадянка почала бігти до свого автомобіля, але спіткнулась та впала. Один з патрульних встиг підбігти до некерованого автомобіля та на ходу його зупинити, чим запобіг дорожньо-транспортній пригоді, — додають у повідомленні поліцейські та публікують відео з місця події.

 

Читайте також:

У Вінницькому районі мотоцикліст збив велосипедистку. Є загиблий

Два автобуси з людьми та хабар прикордоннику: на Вінниччині затримали військового РФ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Юлия Стусенко
    Вау, молодец, восхищаюсь
  • Sasha Sinelnikv
    Если она действительно проехала на красный - то карма её прикольно наказала асфальтом по лицу. А так как некоторые уникалы ездят, особенно бабы за рулём, то её совсем не жалко.
  • Daily
    нема чого покидати свою власність. сиди руки на кермо і посміхайся.
  • Arsen Haiyk
    Мене бере сумнів що до відео де вона проїхала на червоне світло!!! Бо поліція вмикає того реєстратора тільки коли їм це вигідно, або корисно. Усюди чути про другий етап медичної реформи. А з поліцейською реформою, так розумію усе добре і вона на достойному рівні?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Наші в строю: історія командира, який пішов із IT на фронт 20:41 «Мій Торо продовжує бій»: у пам’ять про сина батько створив Благодійний фонд, кошти передає на фронт 20:04 Мотоцикл збив дитину, а пенсіонер не розминувся з іномаркою: подробиці ДТП у Літині та Сутисках photo_camera 19:02 Марія Юрченко з села Огіївка святкує сторічний ювілей photo_camera Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 18:26 Зарплата мера Немирова — 2 мільйони за рік. Що ще є в деклараціях міських голів? 18:08 На «зебрі» вантажівка збила підлітка на електровелосипеді 17:35 Грантові можливості для вінничан: де їх шукати та як на них подаватися 17:09 У Гопчиці п’яний водій ледь не вбив 16-річного підлітка 16:42 П’ять мільйонів на папері — пустир у центрі. Чому у Вінниці не оновлюють дитячі майданчики? photo_camera 16:24 Шквали 20 м/с та «мінуси»: на Вінниччину суне найхолодніший тиждень весни 15:09 Пожежі на СТО та «сюрпризи» в городах: як минула доба у вінницьких надзвичайників photo_camera 14:14 2,7 мільйона з бюджету ліцею «випарувалися»: бухгалтерці загрожує до 12 років тюрми 13:13 Сильний вітер залишив без світла понад 60 тисяч абонентів photo_camera 12:11 Понад 20 повалених дерев та обірвані дроти: де у Вінниці сьогодні не буде світла й води 11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:11 Вінниця прощається із кавалером «Золотого хреста» Павлом Шибінським 10:20 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 10:03 Майже сотня виїздів за добу та госпіталізація у Козятині: наслідки потужного буревію play_circle_filled photo_camera 09:15 Вінниця прощається з десантником 79-ї бригади Федором Грибовським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up