Вінничанин Валентин Біленький  заради «Голосу країни» скинув 30 кілограмів

Вінничанин Валентин Біленький  заради «Голосу країни» скинув 30 кілограмів

Електрик з Вінниці Валентин Біленький  пройшов до прямих ефірів шоу «Голос країни». Про що мріє хлопець, читайте далі.

Електрик за фахом Валентин Біленький наполегливо йде до своєї мети. Співак за покликанням заради участі у вокальному шоу «Голос країни» схуд на 28 кг, повідомляють у прес-службі проекту.

На «Голос країни» вінничанин потрапив із п’ятої спроби. До того, працюючи електромонтером, хлопець витрачав левову частку зарплатні на заняття вокалом.

– Я довго збирався із силами, щоб схуднути. І врешті-решт, за два роки я втратив 28 кг. І «Голос країни» став для мене мотиватором на цьому шляху. Я бігав по 8 км. Думаю, це непогано. До того ж контролював свій раціон. Далі продовжуватиму займатися спортом і працювати над собою, – розповів Валентин.

Наразі співоча кар’єра – це пріоритет для Біленького. Однак, це не заважає мріяти про кохання, яке ще не зустрів, велику родину та чотирьох діток!..

Нагадаємо, що 1 квітня 2018 року, учaсники комaнд Потaпa тa Сергія Бaбкінa змaгaлися зa прaво виступaти у прямих ефірaх «Голосу крaїни». Вінничани Вaлентин Біленький тa Вікторія Ільчишенa змагалися у так званих нокаутах.

Вдало виступив електрик Вaлентин Біленький. За словами Потапа, хлопець стaв знaком оклику в кінці усіх виступів комaнди Бaбкінa. Вінничанин виконав пісню Kodaline — All I Want та зворушив до сліз свого наставника.

Читайте також:

Валентин Біленький пройшов до прямих ефірів «Голосу країни»

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На вокзалі Вінниці пасажири допомогли врятувати вагітну собаку play_circle_filled 20:03 Комунальники зібрали дев'ять вантажівок ялинок. Як правильно «викинути» новорічне дерево photo_camera 19:19 Забруднення повітря у Вінниці: що показують офіційні вимірювання та дані онлайн-моніторингу 19:03 340 гривень штрафу за перешкоду спецтехніці — паркувальники Вінниці посилили перевірки photo_camera Від читача 01:20 Наркотики Вищеольчедаїв Загроза Житю Мешканців Села 18:32 Бізнес на держзакупівлях: які депутати Вінницької міськради заробляють на тендерах (частина друга) 18:24 Магнітні бурі «підпалили» небо: на Вінниччині зафіксували рідкісне полярне сяйво photo_camera 17:25 Проїзд без «прив’язки» до банку: як користуватися новими QR-кодами у вінницькому транспорті 17:08 Житель Гайсинщини спалив мотоцикл сусіда через неприязнь photo_camera 16:03 Смертельна аварія поблизу Вінниці: Nissan врізався у відбійник та перекинувся у кювет 15:38 Морози відступають, але радіти зарано. Вінниччину чекають нові погодні випробування 15:02 Вбив товариша сокирою та пішов додому: у Хмільнику затримали рецидивіста photo_camera 14:08 Надзвичайники витягли пенсіонерку з диму на Театральній, а в Крижополі гасили супермаркет play_circle_filled photo_camera 13:25 Як справи зі злочинністю у Вінниці? У поліції підбили підсумки 2025 року 13:25 На Шимка Peugeot збив 14-річну дівчинку. Дитина у лікарні 13:13 Півторарічна дитина у пастці та травмована бабуся. Рятувальники тричі виїжджали на відкриття квартир photo_camera 12:30 Як зробити будинок комфортним: деталі, про які забувають (Новини компаній) 12:03 ДТП у селі Маяки: 20-річний водій Skoda зіткнувся з автомобілем Ford photo_camera 10:52 Крижані дроти та планові ремонти: як живе Вінниця цієї середи 10:45 Вакансії в супермаркеті «Грош», в ТОВ «ВІНСВІТ» та 42 актуальні пропозиції роботи у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up