Ведучий "Ревізора" розповів про те, що йому сподобалося вінницьке сало

Ведучий "Ревізора" розповів про те, що йому сподобалося вінницьке сало
Телеведучий Вадим Абрамов, який замінив Ольгу Фреймут в «Ревізорі» розповів, що змушує його серце битися частіше.

Під час онлайн-конференції з читачами «Комсомольської правди в Україні» телеведучий "Ревізора"  Вадим Абрамов розказав, що саме під час перевірки здатне розтопити його серце.

- Я закоханий у полтавську кухню, особливо в вареники, - говорить Абрамов.

Байдужим Абрамова не залишили не тільки вареники, але ще й полтавські галушечки і вінницьке сало.

Вадим не тільки із задоволення дегустує чужі кулінарні шедеври, а й сам іноді надягає фартух і стає до плити.

- Готую, коли є час, ніхто не скаржиться. Мені подобається, тільки для цього необхідно настрій. Якби мені доводилося готувати як жінкам, на всю сім'ю і кожен день, я б повісився.

Читайте також: “Ревізор у Вінниці порадив закрити «Варшаву» та хвалив каву в «Бібліотеці»”

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Дарья
    А чому він замінив Фреймут, чим вона не вгодила?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:24 Мільйон на якісне екіпірування для захисниць! Передала Лєра Мандзюк після туру «Культурний стендап» photo_camera 21:00 Іменини у серпні 2026. Коли вітати рідних із Днем ангела 20:19 Від 80 до понад 250 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у приватних школах Вінниці 19:54 Церковний календар на серпень 2026 року: коли та що відзначаємо Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 19:05 Літо 2026: море чи гори, або куди полетіти та поїхати відпочивати з Вінниці 19:04 «Бізнес неодмінно відновить роботу»: як Гайсин оговтується після ворожої атаки play_circle_filled photo_camera 18:47 Вінниччину накриє сильна спека. Синоптики обіцяють до +38° 18:10 На Хлібній запровадили односторонній рух. Водіям тепер не можна їхати в бік Гоголя 17:42 Посадовцям ТЦК Вінниччини повідомили про підозри. ДБР проводить масштабну спецоперацію play_circle_filled 17:13 «Літо нашого дитинства»: вінничан кличуть на атмосферний пікнік біля Вишенського озера 16:04 Старі будинки Вінниці можуть відремонтувати за кошти громади. Як скористатися програмою 15:03 Штраф до 59,5 тисячі гривень: що мають знати підприємства про обов'язкові звіти до ТЦК 14:05 Сварка в київському готелі завершилася ножовим пораненням 51-річного вінничанина 13:28 Один аналіз може вберегти від ускладнень. Кому обов'язково варто перевіритися на гепатити 13:02 У Гайсині ліквідовують наслідки атаки: дев’ятеро постраждалих, площа пожежі — понад 750 квадратів photo_camera 12:21 Бронь, проїзд по 25, виплати від держави: Що зміниться для вінничан у серпні? 11:57 Смертельна аварія у Вінницьких Хуторах — загинув 13-річний водій мопеда 11:05 «М’ясник»: «Росіяни вже наставили пістолети» (соціальна реклама) 10:52 Акт тероризму: росіяни вдарили по відділенню «Нової пошти» у Гайсині, троє в реанімації photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up