В Росії на першотравень вийшли з расистськими транспорантами

В Росії на першотравень вийшли з расистськими транспорантами
Міністерство закордонних справ України шоковане расизмом та нацизмом на першотравні в Росії

Україннське закордонне відомство стурбоване великим скупчення російських неонацистів, расистів та фашистів на святі Дня міжнародної солідарності трудящих.

Про це заявляє МЗС України.

Дипломати вказують, що в Росії неонацисти першого травня при повній підтримці влади, безперешкодно та вільно марширували по вулицях російських міст. Та "вигукували огидні всьому цивілізованому світу расистські, шовіністичні та ксенофобські гасла".

"Глорифікація Гітлера одночасно з прославлянням Сталіна, тоталітарні ідеології, гасла реваншизму, ксенофобії, нетерпимості, антисемітизму та великодержавного шовінізму – ці небезпечні явища, які розвиваються в РФ на тлі переслідування та придушення всіляких демократичних проявів у російському суспільстві, є викликом усьому цивілізованому людству", – йдеться в заяві.

У МЗС засуджує розгул неофашизму в Росії.

Також офіційний Київ категорично вимагає припинення шовіністичної істерії у інформаційному просторі Російської Федерації.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Anonymous
    Собирай скорее чемоданы и айда в рашу. А то еще отсосать не успеешь. (:smile:)
  • Anonymous
    Таких демонстрацій треба побільше. Хай весь світ бачить справжнє обличчя сучасної паРаші.
  • Anonymous
    Если влить в себя поллитра и более, то подъем действительно наблюдается. (:smile:)
  • Anonymous
    Яценюк вільно володіє англійською мовою. А ти мавпа чим можеш похвастати?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera 10:02 Смерть у бур’янах: на Вінниччині знешкодили бойові частини збитих «шахедів» photo_camera 08:59 Вінниця прощається з Денисом Пугачуком: воїн-доброволець повернувся додому «на щиті» 08:02 Сьогодні вітайте Марію та Микиту. Історія, традиції, заборони 4 квітня 21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом 20:20 «Добре хоч поїсти винесли»: жінці з першою групою інвалідності не дали зустрітися з сином у ВСП 20:04 У теплицях Вінниці підготували десятки видів рослин для висадки на вулицях photo_camera 19:33 Подарована машина чоловіку, продана сестрі квартира... Що знайшли у новій декларації Заболотної? 19:03 Як через коментарі зламують акаунти? Нова схема шахраїв 19:02 Паска від зірок: Полякова, Бронюк та інші відомі вінничани діляться секретами великодньої випічки photo_camera 18:15 Громада на колінах та море квітів: як проводжали в останню дорогу Михайла Безскурського photo_camera 17:39 Весна скасовується? На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг play_circle_filled 17:12 51 тисяча штрафу за нічний драйв. На трасі зупинили водія під амфетаміном 16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні зі Закарпаттям play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up