В онлайні після смерті

В онлайні після смерті
Додаток LivesOn, який незабаром з'явиться в соціальних мережах, буде створювати ілюзію життя власника сторінки після його смерті. Людина може самостійно вибрати собі розпорядника, який наглядатиме за акаунтом, коли її уже не буде в живих

 У березні з'явиться новий додаток LivesOn, який буде публікувати повідомлення на сторінці користувача соціальних мереж після його смерті. Додаток буде створювати нові записи на основі зібраної ним інформації із зроблених користувачем за життя записів. LivesOn буде також писати коментарі та робити інші записи, які могла б написати людина, на часто відвідуваних нею при житті сторінках.
Користувач, який забажає скористатися новим додатком, повинен обрати людину, яка буде стежити за сторінкою після смерті. «Наглядач» зможе коригувати згенеровані додатком записи, якщо вирішить, що вони не відповідають стилю померлого.

- На мою думку, використання такого додатку буде виправдане, якщо його розцінювати як останню волю померлого, - каже психолог Людмила Євсєєва. - У іншому випадку, якщо так вирішили ті, хто його втратив, то це буде неповагою до цієї людини. Тут спрацьовує страх відпускання та неприйняття того, що якщо так сталося з цією людиною, то так мало статися. Це потрібно прийняти та відпустити. Якщо люди не можуть цього зробити, вони постійно знаходяться в стані стресу та травми. Підтримання ілюзії життя людини, може викликати шизоїдні та нав’язливі ідеї по типу: «А може й справді він живий».

Тим часом, сторінок, власників яких уже немає серед живих, стає у Вінниці щодня більше. З життя йдуть зовсім молоді люди, після яких лишаються їх акаунти у найпоширенішій серед молоді мережі «вКонтакті».
- Я півроку тому втратила подругу. Їй було лише 20 років. Я досі не видалила її сторінку з друзів. Рука не підіймається. З іншого боку, бачу її фото у списку, і знову плачу. Розумію, що її вже ніколи не буде в онлайні, але щоразу з острахом це перевіряю, - каже двадцятирічна вінничанка Вікторія Оробець. – Взагалі, я проти таких програм, які створюють ілюзію життя людини, яка померла. З точки зору релігії, ми маємо відпустити її душу.
Поки ніякі додатки для життя у соцмережах після смерті не запустили, сторінки померлих вінничан «живуть» самі по собі. Іноді хтось, не знаючи про смерть власника, кидає на них вітальні листівки чи постить новини, іноді - друзі пишуть слова скорботи у чергову річницю смерті чи створюють сторінки “вічної памяті” тим, до чиїх акаунтів знають пароль.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Анонім
    У п'ятницю померла дівчинка. 17 років. Я б не сказав, що я її сильно знав, але тим не менш. Жаль дитини, Співчуваю. Вся область знає про її смерть від хвороби, а сьогодні вона була в онлайн. Є докази. Я розумію, можливо хтось з родичів випадково зайшов, можливо,брат,сестра,можливо подруга,яка знала пароль і логін. Чи варто писати на сторінку цієї дівчини, щоб той хто заходить, більше щоб не заходив????
  • Anonymous
    полный бред...
  • Anonymous
    Что-то надо делать с этой виртуальной жизнью. Наверное нада дополнительную графу в анкете ввести: что делать в случае смерти аккаунта. И организовать виртуальное кладбище
  • Anonymous
    та ну нах, вот правильно я сделал, что не полез ни в одну из этих паутин...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Трагічна втрата: на війні загинув 26-річний захисник з Вінниччини photo_camera 20:06 Бабусин секрет жовтої паски: рецептом поділилася дослідниця подільської кухні 19:24 Церкви, в яких вінчався Богун і Старицький. Розповідаємо про п'ять найстаріших храмів Вінниччини photo_camera 19:11 У Вінниці запустять додаткові трамваї та тролейбуси на Великдень Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:31 Зарплата 90 тисяч на місяць: які статки у голови Вінницької облради та його заступників? 18:08 На в'їзді до Гнівані у ДТП загинув 77-річний велосипедист 17:30 «З нашої родини у війську 14 чоловіків»: паски для фронту майстриня не рахує і не фотографує 17:19 Ліжка для військових за «космічними» цінами: затримали учасників корупційної схеми photo_camera 17:17 Де і коли освячувати паски у Вінниці. Зібрали адреси храмів 16:48 Шокуюча знахідка на кордоні: чоловіка виявили підвішеним у цистерні з олією photo_camera 16:27 Синоптики про погоду на Великдень та поминальні дні: чого чекати українцям play_circle_filled 16:13 Вбивцю 92-річної пенсіонерки з Козятина засудили на 15 років play_circle_filled 15:58 Мільйонна недбалість у вінницькій колонії: юристу загрожує в'язниця 15:39 Вибух під час бійки у Піщанській громаді: двоє чоловіків травмовані 15:12 Дід Блогер із Високого і його музей: як уламки війни стали частиною новітньої історії України photo_camera 14:30 «Це не наше сміття, але це наше місто»: як молодь прибирала біля Вишенського озера (Пресслужба Сергія Кудлаєнко) 14:16 У Вінниці спалахнули склад на вулиці Гонти та будинок на проїзді Харчовиків photo_camera 13:31 Рецепт до Великодня: Мамина паска завжди найсмачніша, бо вона правильна photo_camera 13:20 Дитяча стоматологія у Вінниці: обирайте кращих дитячих стоматологів! (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up