У Вінниці вже випало 20 сантиментрів снігу. Влада каже, що все контролює

У Вінниці вже випало 20 сантиментрів снігу. Влада каже, що все контролює
  • Вінницю знову «завалило» снігом
  • Міська влада каже, що ситуацію контролює
  • … і сніг на Бригантину більше не вивозять

Директор департаменту комунального господарства Володимир Ніценко розповів, що сніг вивозять до очисних споруд на «Водоканалі». Сказав, що на Бригантину сніг більше не скидають. Усього на Бригантину було вивезено понад 1700 кубометрів снігу.

— Снігоочисна техніка почала працювати ще вчора ввечері. Задіяно 50 одиниць техніки та кілька сотень двірників. Сьогодні роботи з прибирання снігу почалися з 6:30. Ситуація на дорогах у межах норми. У міста є близько 320 тисяч тон протиожеледної суміші.

Читайте також:

— Синоптики прогнозують погіршення погодних умов у найближчі дні. Посилюватиметься вітер та падатиме температура, — каже заступник начальника відділу з надзвичайних ситуацій міської ради Олена Осадчук. — Уночі очікується від -12 до -17 градусів. Прохання до вінничан не виходити на вулицю, якщо немає необхідності. Також просимо водіїв не паркувати автівки так, щоб вони заважали роботі снігоочисної техніки.

Також Олена розповіла, що сьогодні відкривається пункт обігріву на вулиці Київській (навпроти Центрального автовокзалу), де можна буде випити гарячого чаю.

Директор департаменту охорони здоров'я Олександр Шиш сказав, що найбільше травмованих у Вінниці було 3 лютого. Протягом цього дня до травмпункту звернулося 174 людини.

— Вчора, 6 лютого, травмованих було 101 особа, — говорить Шиш. — Наразі госпіталізовано 12 вінничан. Для порівняння, у звичайні дні кількість травмованих на добу близько 15-20 людей.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Бійцям бригади «Червоної Калини» вперше вручили бойові шеврони photo_camera 19:49 Зимовий вступ для абітурієнтів: що таке «нульовий курс» і кому він потрібен 18:35 Понад п’ять мільйонів на мийні засоби: хто і скільки витрачав коштів на побутову хімію у Вінниці 18:08 Більше 133 тисяч хворих за тиждень: чи накриє хвиля ГРВІ та covid-19 Вінниччину? Від читача 12:57 Зв'язки депутата знімають відповідальність 18:00 «Безпечні стійкі громади»: у Мурафській громаді облаштували майданчик для реабілітації військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:45 «Поки лікувався, мене записали у СЗЧ»: офіцер довів, що він не дезертир, але як повернути зарплату? 17:40 Двоє рибалок потонули у Погребищенській громаді 17:20 Поки воював — відібрали землю: через пів року слідства вручили підозри держреєстратору та двом причетним 16:25 Вінницький ЖК визнано кращим архітектурним проєктом України 2025 року (Новини компаній) 15:55 До Молдови за $4 тисячі: затримали організаторів незаконного перетину, серед яких — вінничанин 15:04 Заробляв на наркотиках — у Вінниці накрили 20-річного чоловіка 14:09 Лікарі з усієї України освоювали у Вінниці новітні малоінвазивні методи лікування photo_camera 14:00 Виконавчий апарат Вінницької обласної ради передав Силам протиповітряної оборони необхідну техніку (Пресслужба Вінницької обласної ради) 13:14 Графіки відключення світла скоротять: уряд переглянув перелік критичної інфраструктури 12:46 Степан Гіга мріяв про краще майбутнє для дітей та України і дякував вінничанам за «тосі-тосі» play_circle_filled photo_camera 12:27 Пожежа в Томашпільській громаді забрала життя 65-річного чоловіка 12:10 «Поодинці нічого не зробиш»: сержант ЗСУ з Тульчина говорить про війну і братерство play_circle_filled 11:50 До лав ЗСУ став у 24 роки. Історія ветерана Олександра Постернака (Новини компаній) 11:42 На Лебединського BMW збив жінку на тротуарі. Її госпіталізували
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up