Перші наслідки хуртовини: в Вороновиці застрягла швидка допомога (ФОТО)

Перші наслідки хуртовини: в Вороновиці застрягла швидка допомога (ФОТО)

Сьогодні, 7 лютого 2017 року, на Вінниччині вирує снігова буря. Рятувальники повідомляють про перші наслідки непогоди.

Близько дев’ятої години ранку автівка швидкої допомоги поверталась з виклику та застрягла в сніговому заметі у селі Вороновиця Вінницького району.

На допомогу викликали рятувальників.

У прес-центрі служби порятунку «101» повідомляють, що на місце виїхали чотири бійця ДСНС на одній пожежній машині. Вони відбуксирували карету «швидкої» на безпечну ділянку дороги.

Відео дня

Дивіться фото з місця події:

Нагадуємо, що у вівторок, 7 лютого 2017 року, Вінницю замітає - хуртовини ввечері посиляться. На дорогах в області обмежили рух.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:03 Командир штурмового полку поліції Руслан Гурняк отримав від вінницьких волонтерок розмальований тубус play_circle_filled 18:08 В Жмеринському районі травмувалися два неповнолітні мотоциклісти. Обставини аварій 17:32 Як вирішити проблему з електросамокатами у Вінниці? Ми запитали 17:02 Світові лідери і тисячі вірян попрощалися з Папою Франциском у Ватикані play_circle_filled Від читача 16:15 Північна Корея вимагає значних поступок від Росії за участь у війні 16:07 У Ладижинській громаді стартувала ветеранська програма з елементами іпотерапії 15:36 Садиба Вітгенштейна і печера «Бабина діра»: що можна побачити в селі Бронниця 15:08 Чи варто приносити їжу на кладовище: розповідає священник 14:10 У Вінниці стартують Європейські дні Шляху святого Якова 13:31 Як штучний інтелект бачить міста Вінниччини: створили зображення за допомогою чату GPT 13:06 На Пирогова заборонили розворот: встановили новий знак для безпечнішого руху 12:13 На пішохідному переході у Вінниці водій Renault наїхав на жінку 11:33 Київ і Дніпропетровщина лідирують за штрафами від ТЦК: яка ситуація на Вінниччині? 11:12 У Вінниці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 10:09 Сім років під радіацією: як живе село, переселене із зони Чорнобиля після аварії на атомній станції? 10:06 Сутичка у Глухівцях: що стало причиною конфлікту між поліцією та місцевими? 09:33 В Україні фіксують масштабний цифровий збій: що не працює 09:08 Вінниця прощається з молодим спортсменом і Героєм Юрієм Павленчиком 08:14 Сьогодні день пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС. Історія, заборони та прикмети 26 квітня 21:00 У селі Джурин 36-річний чоловік зрізав 180 метрів кабелю з електроопор
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up