У Вінниці відкриють нову компанію. Шукають 300 працівників

У Вінниці відкриють нову компанію. Шукають 300 працівників

Японська компанія, що виробляє електрообладнання, телекомунікаційні системи та автомобільні компоненти, хоче розширити свої виробництва у Вінниці. Нині вони шукають людей, які у них працюватимуть.

 

— Компанія  «Фуджікура аутомотів Україна — Львів» пропонує тим, хто бажає знайти роботу та набути нові навики, пройти стажування на посадах операторів на базі львівського відділення. Після чого працівники повернуться до Вінниці, де компанія планує створити понад 300 робочих місць. Стажування розпочинається вже з квітня та триватиме протягом 3-ох місяців, заробітна плата на період стажування - 4200 гривень + система бонусів, житло надається роботодавцем, — зазначають у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ

Хто хоче познайомитися із роботодавцем може прийти до Вінницького обласного центру зайнятості, що за адресою вулиця Стрілецька, 3а.

Зустрічі там відбуватимуться : 30 березня о 10:00 та о 14:00, а також 31 березня о 10 годині.

Деталі дізнавайтеся за телефонами: (067) 471 82 81, (063) 202 40 01, (095) 092 03 90, (097) 126 97 69, (066) 105 00 08 – Вікторія Склярова.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Master
    Якщо не помиляюсь, завод буде створено на базі горезвісного 45-го заводу, а знаючи заводський "топ менеджмент" нічого перспективного я не очікую.
  • Иванов Иван
    при поголовной безработице искать рабочих и всего 300человек это интиресно.да насчет закарпатья сомной работают люди от туда шото они не хвастаются чо там лучше стает а о паспортах говорят правда
  • Глобазоид Афромарк
    Львовяне, поработав на Фуджикуре полгода-едут в Польшу на такой же завод на зарплату в 4 раза больше.

    А вообще, новость позитивная-давно у нас не открывали производства. только закрывали.
    Oleksandr Stoliarov reply Глобазоид Афромарк
    А поляки попрацювавши на фудзікурі їдуть в фінляндію якоди збирати, лише в 2 рази більшу ніж на польській фудзікурі
  • Tanya Vavilova
    Что то  не понятно как то... завод в Виннице,стажировка во Львове ,з.п. 4200 гр. - и на сколько знаю Япония никогда не мелочилась по отношению к простым людям а тут такой маленький доход....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:06 На кордоні з Придністров’ям встановлюють міни. Що це означає для Вінниччини? 10:34 Пожежа у кафе-мотелі у селі Петрик: евакуювали 22 людини photo_camera 10:25 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 09:37 Комунальники працюють у посиленому режимі: де у Вінниці не буде води та світла 14 січня Від читача 09:52 Петиція загиблого Героя,майора поліції Євгена Рубаняка 09:04 Понад два мільйони гривень на розвиток науки: вінницькі вчені виграли державні гранти 08:23 Вінницька станція юннатів стала переможцем рейтингу «Золота когорта позашкільників» 08:13 Зимовий чемпіонат Вінницької громади з футболу серед юнаків стартував у манежі 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:05 У цей день допомагайте ближнім та уникайте сварок. Історія, традиції та заборони 14 січня 22:02 Зірки дю Солей, «Інтимні історії», стендап Корогодського і Арсен Мірзоян з Тонею Матвієнко! ТОП подій січня у Вінниці play_circle_filled photo_camera 21:12 «Не заплатив жодної гривні — ні за операцію, ні за лікування»: як живе чоловік з жіночим серцем 21:00 Вінничан попередили про погіршення погоди — туман і посилення морозу. Будьте обережні на дорогах 20:20 На вулиці –20, а домівка без світла: практичні поради, як не мерзнути 19:47 У Вінниці обговорили порядок мобілізації та бронювання священників 19:11 Від аудиторій до укриттів: які виші Вінниці вкладали найбільше в ремонти 19:02 Олександр Зімбовський тимчасово очолив департамент міського господарства Вінниці 19:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 18:15 Гіпертонічний криз: чому у Вінниці зросла кількість хворих і як пережити «температурні гойдалки» 17:09 У Вінниці посилили контроль за паркуванням у центрі — як уникнути штрафу та евакуації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up