У Вінниці завершується опалювальний сезон. ОПИТУВАННЯ

У Вінниці завершується опалювальний сезон. ОПИТУВАННЯ
  • Міська рада прийняла рішення, що опалювальний сезон у Вінниці має закінчитися 7 квітня. Дату змінили та перенесли відключення на пізніше.

Рішення про завершення опалювального сезону 2020-2021 року прийняли 1 квітня. У документі зазначається, що з 7 квітня почнуть відключати опалення для житлового фонду та інших споживачів.

Тим часом це не стосується закладів охорони здоров'я, освіти та соціального захисту. У них вимикатимуть опалення поступово згідно з заявками від їхніх керівників, поданих теплопостачальним підприємствам. 

До речі, опалювальний сезон у Вінниці, як зазначає заступник начальника відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Іван Курпель, пройшов в нормальному ритмі — жодних позаштатних ситуацій цієї зими не виникало. Котельні працювали стабільно, забезпечуючи городян теплом.

Пишіть у коментарях чи ще тепло у вашій оселі та проходьте наступне опитування:

Опитування

Чи згідні ви, що уже час вимикати опалення?

Зазначимо, що рятувальники попередили про погіршення погодніх умов. Сніг, який почав випадати з ночі, втримається до кінця доби. Тим часом Укргідрометцентр повідомляє про ще одну небезпеку — сильний вітер. Зазначають, що такі погодні умови потенційно небезпечні для населення. Через це в 13 областях країни оголосили «жовтий» рівень.

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла, що негода втримається до вихідних. Там трохи потепліє.

ОНОВЛЕНО

Після виходу даної публікації стало відомо, що опалювальний сезон завершать пізніше. Дату змінили. 7 квітня опалення не вимикали в жодному будинку. Про це у матеріалі: Через похолодання опалення у Вінниці відключать пізніше. Коли?

 

Читайте також:

У Вінниці замінюють зношену тепломережу. Де через це перекрили дорогу?

Смерть судді та ДТП зі «швидкою»: важливе за 6 квітня на 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП 12:05 Виліз на будівлю і хотів стрибнути. Стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку 11:05 За $6000 через Дністер намагалися переправити чоловіка за кордон — справу передали до суду 10:12 Пройшов пекло Херсонщини та Донеччини: сьогодні у Вінниці проводжають в останню путь Вадима Левчука 10:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:39 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 7 травня не буде води та світла 09:04 «Абонемент» на відсутність повісток: у Вінниці затримали командира відділення ТЦК за щомісячні побори 08:15 Сьогодні вітаємо Михайла та Анастасію. Історія та прикмети 7 травня 21:00 Вінниччина не отримає фінансування на оновлення шкільних їдалень. В уряді надали роз’яснення 20:07 «Молитва за Україну»: у вінницькому соборі відкрили виставку Володимира Козюка photo_camera 19:11 Напишуть книгу про 75 років успішної діяльності спорттовариства «Колос» на Вінниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up