У Вінниці перевірили 13 дитячих садків. У всіх знайшли порушення

У Вінниці перевірили 13 дитячих садків. У всіх знайшли порушення

Фахівці Держпродспоживслужби виявила порушення у 13 дитсадках Вінниці. Які недоліки знайшли, читайте далі.

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили у Вінниці 13 дитячих садочків, повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

В усіх закладах встановили факти порушення вимог чинного законодавства.  Зокрема, знайшли недоліки санітарно-технічного стану приміщень пралень, харчоблоків, групових осередків; проведення дезінфекційних заходів, ведення медичної документації, оформлення технологічних карток приготування їжі.

За інформацією відомства, направили 13 приписів щодо усунення порушення вимог санітарного законодавства та 9 - про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти. 

— Про необхідність вжиття заходів щодо забезпечення виконання деяких пропозицій, які вимагають значних капіталовкладень, проінформовано директора департаменту освіти Вінницької міської ради (п’ять листів), — наголошують у Головному управлінні Держпродспоживслужби.

Слід зазначити, що пропозиції приписів виконуються у зазначені терміни.

Читайте також:

Заражений вантаж: польські помідори затримали на вінницькій митниці

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (11)
  • Трамп20
    еще бы температуру проверяли - в садиках +26 и влажность 20% а должно быть 20-21 максимум + влажность 60%, и мамаши еще удивляются шож такое че дети болеют постоянно...
  • Elena Elena
    Приписи вони приписують ,а кошти на їх усунення чомусь збирають в батьків ...
  • Elena Elena
    Ще ці приписи виконуються за рахунок батьків, а не держави.
  • Larisa Novitskaja
    А якби перевірили квартири мешканців, де утримують власних дітей. там все в порядку на 100 відсотків?
    Larisa Novitskaja reply Larisa Novitskaja
    Ксю Кицюня А я не зовсім вірю джерелу
    Ксю Кицюня reply Larisa Novitskaja
    Larisa Novitskaja ви порівнюєте не те, що можна порівнювати.
    Дитячий садочок це не приватна територія. Там діти!!! І має бути чисто!!!
    Відвідайте виробництво Солодкої Мрії,там ідеальна чистота і це є нормою. А не ми звикли ссилатись на когось щоб нічого не робити.
    Вася reply Ксю Кицюня
    Перепрошую, а серед перевіряючих був хтось з цієї Солодкої Мрії? Що казати "Ми змогли! Ви теж сможете! Ось, як робимо ми! Вчитесь!"?
    ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera 20:20 Від Євгенії Кузнєцової до Донни Тартт: що почитати наприкінці літа та восени photo_camera 20:05 З полону повернули захисника з Погребища, який понад вісім місяців вважався зниклим безвісти Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up