У Вінниці ледь не зірвали показ забороненого фільму «Клептократия: влада крадііїв» (ВІДЕО)

У Вінниці ледь не зірвали показ забороненого фільму «Клептократия: влада крадііїв» (ВІДЕО)

У Вінниці показали фільм «Клептократия: влада крадііїв», який критикує владу Порошенка. Але показ фільму був під питанням.

Вчора, 9 березня 2017 року, в готелі «Поділля» відбувся показ стрічки.

Фільм «Клептократия: влада крадііїв» розповідає про формування клептократично-олігархічної ситеми влади яка склалася у 90-х і працює дотепер, незважаючи на революції. Також стрічка всіляко популяризує ідею очищення влади, закликає до роз'яснювальної роботи і створення в суспільстві запиту на зміну поколінь в політиці. 

Авторський колектив стрічки: 

  • Денис Казанський - журналіст, блогер; 
  • Єгор Фірсов - народний депутат 7-8 скликань; 
  • Денис Каплунов - координатор "Товариство 22 лютого".

 

«Сказали, що не буде світла і показ не можливий. Але зал вже був замовлений. І дійсно за 10 хвилин до початку показу відключили світло. На наші запитання, що сталось на цілодобовій варті відповіли, що закоротила високовольтка - певно планово, бо про це нас попередили ще зранку. Але організатори перегляду не розгубились: заздалегіть принесли аккамулятори живлення і з запізненням, але фільм ми все-таки подивились», - написала Ольга Гандурська на ФБ.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Иванов Иван
    так аде яценюк на хфото не выдно
  • Иванов Иван
    вы шо таке показуете та чеснишои влады ще небуло яка началась з 91 року и до цеи поры янык трохы пидис..ав а так все добре
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:09 Гордість Вінниччини! Дев’ятирічна Марія Красота, яка винесла братів з вогню, отримала відзнаку МВС play_circle_filled 10:55 Більше ніж кафе: як вінницький «Family Place» перетворює звичайний обід на кулінарну пригоду для всієї родини (Новини компаній) 10:28 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 10:06 Дорожники взялися за відновлення автошляхів, що ведуть до Ямполя та Тростянця Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 09:35 Авіакатастрофа на Хмельниччині: під час виконання бойового завдання загинув екіпаж Су-24М play_circle_filled photo_camera 09:03 У Вінницю приїжджає «Парк Дивотварин» — гігантські арт-інсталяції та безкоштовні розваги для дітей 08:06 Сьогодні з іменинами вітаємо Микиту та Кирила. Історія, заборони та прикмети 17 червня 21:00 У Вінниці ветерани та родини полеглих воїнів можуть безкоштовно отримати юридичну допомогу. Куди звертатися 20:20 Від Вінниці до Гнівані пішки: як вирушити в одноденну мандрівку і відчути себе справжнім пілігримом photo_camera 20:05 «Маскується» під застуду. На Вінниччині почастішали випадки ентеровірусної інфекції 19:50 «Надягли кайданки і повезли у в’язницю»: як волонтерка натрапила у Польщі на шахраїв 19:07 Данина з премій підлеглих: директорку реабілітаційного центру на Вінниччині підозрюють у хабарництві 18:02 У Вінниці знайшли підлітка, який збив пенсіонерку на переході та поїхав далі 17:32 Справа про катування чоловіка поліцейськими: чому досі не вдалося перейти до розгляду по суті? play_circle_filled photo_camera 16:42 На Хмільниччині вітчим ґвалтував 14-річну падчерку: дівчина завагітніла, а кривдника затримали 15:33 Кросовер перекинувся посеред дороги: подробиці ДТП на Немирівському шосе 14:25 17 мільйонів на ремонт «Зорі». А підрядник фігурує в кримінальній справі 14:06 Вінничанка Наталя Цюрпіта стала абсолютною чемпіонкою світу з бодібілдингу 13:55 На Вінниччині викрили адміністраторку Viber-групи, яка повідомляла про місця розташування блокпостів та ТЦК photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up