У суботу на порушників карантину склали лише три протоколи. ОПИТУВАННЯ

У суботу на порушників карантину склали лише три протоколи. ОПИТУВАННЯ
  • За добу на Вінниччині склали три адмінпротоколи за порушення карантинного режиму.
  • А всього впродовж періоду дії суворих обмежень таких протоколів виписали 253.

Станом на 8.00 12 квітня в області на обліку самоізоляції перебуває тисяча 674 особи. Про це розповів голова облдержадміністрації Владислав Скальський

— З початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 253 адміністративних протоколи за адмінправопорушення, передбачене статтею 44-3 КУпАП, — каже Скальський. — За останню добу задокументовано 3 адміністративних правопорушення.

Для прикладу, 10 квітня поліція повідомила, що за добу на порушників карантину склали 20 адмінпротоколів.

Напередодні, нагадаємо, очільник області закликав людей дотримуватись посилених обмежувальних заходів карантину під час вихідних.  Додав, що офіційно таких обмежень в нас немає, але попросив бути свідомими без заборон.

Опитування

Як ви вважаєте, менше людей стали порушувати карантин?

 

Читайте також:

Поліція роз'яснює вінничанам умови карантину та нагадує про небезпеку COVID-19

Сидите на карантині, а потрібні продукти чи ліки? Телефони для допомоги

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (19)
  • Olex Zakharchuk
    як можна порушити карантин якого не вводили ?
  • Василий Островский
    https://youtu.be/imeNqtlMhZI
  • Svyatoslav Usatyuk
    Кажуть вже один суд відбувся - ніяких штрафів...
  • Svyatoslav Usatyuk
    Якого карантину? Діє надзвичайний стан?? Коли ввели?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 «Подивився на небо і подумав: «А чому б не СКАЙ?» Легендарний рок-гурт СКАЙ у суботу у Вінниці розпочне тур до 25-річчя play_circle_filled photo_camera 21:00 Як зустрічатимуть звільнених з полону? У Вінниці затвердили алгоритм 20:07 Медовий Спас 2026. Коли святкують Маковія та що обов'язково несуть до храму 19:40 Студент у «розшуку» ТЦК: чи мають право вищі навчальні заклади відмовити у вступі або відрахувати? Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up