Ціни на проїзд та тіло на Космонавтів: важливе за 3 червня на 20minut.ua

Ціни на проїзд та тіло на Космонавтів: важливе за 3 червня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 3 червня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Пожежа у центральному парку. Рятувальники розказали, де та що саме згоріло

— Наразі обставини та причина пожежі з'ясовуються фахівцями. Внаслідок займання знищено дитячі ігрові автомати, надувний атракціон та іграшки,  а також частково пошкоджено  тент сусідньої розважальної ятки, — зазначають у пресслужбі ДСНС. — На момент пожежі дані розважальні локації були зачинені для відвідувачів.

Квитків по 15 та 18 грн не буде. Міськрада назвала оптимальний тариф

— До виконавчих органів міської ради звернулось комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» з проханням переглянути тарифи на проїзд у міському авто та електротранспорті. Запропонували тариф 15, 19 на проїзд в електротранспорті і 18, 06 в автобусах. Ми перевірили розрахунки, і можу сказати, що вони об’єктивні. Проте, з урахуванням економічної ситуації в країні, зростання цін на все і водночас  низьку платоспроможність населення, — міська влада не може допустити такого зростання ціни прозду. Адже ми повинні подбати про вінничан, — каже Мартьянов.

На Космонавтів знайшли мертвим молодого чоловіка. Перші деталі

— Ознак насильницької смерті на тілі чоловіка немає, — зазначили у коментарі для 20minut.ua у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Призначена судово-медична експертиза.

На Космонавтів знайшли мертвим молодого чоловіка. Перші деталі

Пішла з дому, щоб жити у церкві. Розшукали зниклу матір та її двох діток

— 2 червня до поліції зателефонувала вінничанка та повідомила, що у центральному міському парку обласного центру на лавці вона бачила схожу жінку з дітьми, як у повідомленні про розшук у соцмережах. На місце прибув черговий екіпаж групи швидкого реагування роти особливого призначення поліції, — розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Під час спілкування з’ясувалось, що, пішовши з дому, жінка поїхала в обласний центр, переночувала в готелі та збиралась шукати прихистку в церкві.

Пішла з дому, щоб жити у церкві. Розшукали зниклу матір та її двох діток

Безкоштовний проїзд для дітей до 14 років. З'явилась нова транспортна петиція

У Вінниці підняли ціни на проїзд у маршрутках. Невдовзі піднімуть і на інші види транспорту. Вінничани обурені такою ситуацією та не готові платити більше. Тим часом Світлана Магденко пропонує одну з альтернатив — безкоштовний проїзд для школярів.

Безкоштовний проїзд для дітей до 14 років. З'явилась нова транспортна петиція

 

Читайте також:

Сьогодні вітаємо Володимира та Івана. Історія та прикмети 4 червня

Минулої доби від COVID-19 одужало понад вісім тисяч людей

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    Як чудово що Мiськрада не дала пiдвищити ціни на проїзд до 18 грн. Молодцi!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:37 За пів року в Україні на водоймах загинули 276 людей: як урятувати потопельника photo_camera 11:24 Дороги без асфальту приводять до ладу у Вінницькій громаді photo_camera 11:06 Ліфт у вінницькій багатоповерхівці стане безпечнішим під час блекаутів 10:52 Військові попередили про фейкове відео, яке поширюють у соцмережах Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 10:47 Небезпечний комфорт: українців закликали не обирати автобуси зі спальними місцями 10:45 Проїзд в маршрутках по 30 гривень. Чи стали вінничани менше їздити? 10:41 Не купуйте такий кавун. Медики попередили про небезпечну літню помилку 10:41 Автомобіль загорівся просто під час руху, а в кафе спалахнула кухня photo_camera 10:34 Діти за кермом самокатів і скутерів: на Вінниччині хочуть змінити правила 10:31 «Нива» перемогою завершила останній контрольний поєдинок перед сезоном 10:04 Окупанти посилили наступ. Де українським військовим було найважче photo_camera 09:43 росія вночі вдарила по Києву балістикою та знищила «Епіцентр» у Кривому Розі photo_camera 09:30 Горіла лікарня у Вінниці. Пацієнтів вивели на вулицю 09:04 У Вінниці планують оновити понад 400 дворів. Роботи вже тривають photo_camera 08:03 Сьогодні вітаємо Сергія та парашутистів. Історія, заборони та прикмети 26 липня 21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up