Штраф до 170 тисяч гривень. Поліція продовжує виявляти порушників карантину

Штраф до 170 тисяч гривень. Поліція продовжує виявляти порушників карантину
  • Вінниччина відноситься до помаранчевої карантинної зони й на її території діють певні обмеження.
  • За два дні поліцейські виявили 23 випадки ігнорування карантинних вимог та склали на порушників відповідні адмінматеріали.

За вихідні правоохоронці перевірили майже тисячу закладів харчування, відпочинку та ринків. Під час перевірки вони склали шість протоколів на адміністрацію закладів харчування та відпочинку, які працювали після 22 години, вісім — на  перевізників та дев’ять —  на фізичних осіб.

— Виявлені порушення задокументовані, складені адміністративні матеріали  направлені на розгляд суду, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Від початку карантинних заходів поліцейськими складено 1403 протоколи на порушників санітарних норм. Нагадуємо, що за такі правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17  до 34 тисяч гривень. Для посадових осіб — штраф від 34  до 170 тис. гривень.

З 19 жовтня, нагадаємо, вся територія усієї Вінницької області віднесена до помаранчевої зони.

 

Читайте також:

Штраф від 10 до 40 тисяч. За вихідні патрульні склали 22 протоколи на п'яних водіїв

Вінничанка отримала протокол зі штрафом, бо неправильно викинула сміття

Колл-центр в колонії. У шахраїв знайшли також гроші та наркотики

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наталья Горошко
    Морды не треснут?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 березня, які ви могли пропустити 20:03 На ретро‑тур Гайворонською вузькоколійкою запрошують вінничан. Де купити квитки 19:40 Дівчинку визнали найкращою в чемпіонаті області серед юнаків 19:07 Переможець «МастерШеф-16» з Вінниці залишив кухню і доєднався до лав ЗСУ Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:34 Історія маєтку Сулятицьких: що відомо про старовинний палац у Привітному photo_camera 18:10 В Україну йде невелике похолодання — яку погоду чекати на Вінниччині 17:32 Герб Вінниці 1969 року на фасаді: що відомо про мозаїку в Тяжилові, яку визнали пам’яткою photo_camera 17:07 «Піду на пенсію, то святкуватимуть з музикою на весь Оратів» — як Лариса Бойко ловить крадіїв електроенергії play_circle_filled 16:14 На Вінниччині від отруєнь грибами постраждали 26 людей, серед них п’ятеро дітей. Інфографіка 15:33 Третину нових компаній в Україні очолюють жінки: яка ситуація на Вінниччині 15:11 У Стрижавській колонії засуджений за 15 тисяч продав вигаданий телефон 14:08 Понад 20 років готує літаки для бойових вильотів: історія авіаційного механіка з 39-ї бригади 13:31 Сезон електросамокатів: зручність чи новий головний біль для міста? Ми запитали вінничан 13:11 Без світла через борги: що потрібно знати українцям у 2026 році, щоб не потрапити в халепу 12:05 Верховний Суд залишив в силі вироки колишнім чиновникам часів Януковича, які працювали на окупантів 11:09 На Вінниччині будують сучасний пункт пропуску Бронниця — Унгурь: що вже зробили і скільки витратять 10:03 Потрійне ДТП на Магістратській та дві аварії в області: постраждали троє людей 09:13 Двох вінничан відзначили державними орденами за мужність і службу Україні 08:14 Сьогодні іменини у Дениса та Олександра. Історія, заборони та прикмети 15 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up