Шість виборчих дільниць Вінницької області відкрили з запізненням

Шість виборчих дільниць Вінницької області відкрили з запізненням
Через незабезпечення виборчих дільниць кабінами для голосування, шість дільниць області відкрились із запізненням на 15 хвилин.

- Маленьким інцидентом на початку голосування було те, що не всі виборчі дільниці відкрились саме о 8.00, - говорив виконуючий обов’язки начальника УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Сергій Кримчук. - Шість виборчих дільниць відкрились трохи пізніше. Це було пов’язано з тим, що вони не були забезпечені кабінами для голосування. 
За словами Сергія Кримчука, говорити про те, що тут мав місце факт якогось кримінального чиадміністративного порушення сенсу немає. 
- Оскільки, як нам говорить Кримінальний кодекс, зокрема ст.. 158, про умисне порушення таємниці голосування, наслідком якого було розголошення відомостей виборця, - говорив Сергій Кримчук. - Немає двох складових: умисного порушення таємниці голосування та розголошення волевиявлення громадян.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Дарья
    Меньше спати потрібно, якщо уже пішли працювати в комісії, то потрібно з відповідальністю до цього віднестися. Притягнути до відповідальності, щоб було наукою для інших.
  • Анонім
    Те що з запізненням, це не страшно, головне що відкрились, але причини виясняти всерівно потрібно і винних притягати до відповідальності, обовязково.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 17:36 Ядерний щит із центром у Вінниці: як працювала 43-тя ракетна армія play_circle_filled photo_camera 17:06 Робот-динозавр гуляє Подільським зоопарком і фотографується з відвідувачами play_circle_filled 16:08 Понад 3 000 000 гривень зникли з рахунків держпідприємства. Підозрюють бухгалтерку 15:14 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 15:02 Негода наробила лиха в Очиткові — зірвані дахи, повалені дерева і знеструмлені вулиці photo_camera 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera 12:15 Домашній собака захворів на сказ — у громаді на Вінниччині ввели карантин 12:12 Чи стикались з несправедливими нарахуваннями за комуналку? Ми запитали вінничан 12:01 Через безпекову ситуацію затримується поїзд, що прямує до Козятина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up