Сергій Свитко оголосив голодування у своєму кабінеті

Сергій Свитко оголосив голодування у своєму кабінеті
Голова Вінницької облради Сергій Свитко долучився до одноденної акції сучасних українських політв’язнів - оголосив одноденне голодування. Її він проводить у своєму службовому кабінеті.

За інформацією прес-служби облради, Сергій Свитко так пояснив свій вчинок: «Нині в Україні, зокрема на Вінниччині, є політичні ув’язнені – це ганебне явище для сучасної української держави, керівництво якої декларує вірність європейським цінностям. У правовій державі не повинно бути осіб, які переслідуються за свої політичні переконання або діяльність. Натомість, досі не притягнуті до відповідальності вбивці Героїв Небесної Сотні, державні злочинці-сепаратисти та їх посібники і ті, хто протягом років незалежності України грабував нашу державу, в тому числі на Вінниччині. Тому я прийняв рішення в знак солідарності з українськими патріотами, які перебувають в ув’язненні і щодо яких сьогодні чиниться протизаконне свавілля правоохоронцями і суддями, провести одноденне голодування».

- 30 жовтня 2015 року українські політичні в’язні Лук’янівського СІЗО та їхні прихильники на волі проводять акцію одноденного голодування на знак протесту проти свавілля влади, яке чиниться щодо них, - йдеться у повідомленні прес-служби облради. - Таким чином сучасними політв’язнями відроджено традицію радянських дисидентів-політв’язнів, яка була запроваджена ще Василем Стусом та В’ячеславом Чорноволом під час їхнього ув’язнення у радянських тюрмах. 

Як відомо, Сергій Свитко підтримує, зокрема, вінницького активіста Юрія Хорта.  

Читайте також:
Хорту на День народження в СІЗО подарували телевізор

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анонім
    Хай візьме з собою пенсіонерку Солейко, на пару буде веселіше бідувати. На вигляд, то їм обом вже давно пора голодувати, щоб прийняти нормальну форму.
  • Анонім
    Один День? М-а-а-ло! Згадайте Надю Савченко!!! А тут 1 день...Несерйозно це!
  • Дарья
    Не вірю, скільки бутербродів набрав з дому?
  • Автор Неизвестный
    клоун - последователь Палия. Колбаса в сумці, голод на думці
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:45 На майдані Небесної Сотні активно ведуться ремонтні роботи: що змінюють? photo_camera 11:25 У Вінниці для дітей відчинила двері Вітальня Святого Миколая 11:06 У Вінниці фінішує наймасовіший турнір з футболу серед юнацьких команд 10:40 Сьогодні вранці туман, але попереду аномальне грудневе потепління до +11° Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 10:00 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 64 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 09:15 «Кожен виклик — це шанс на життя». Військові медикині з Вінниччини розповіли про свою війну 09:03 Без води, тепла і зі світлом за графіком: що сьогодні відбувається у Вінниці 08:21 Сьогодні іменини в Анатолія та Ганни. Історія, прикмети та забобони 9 грудня 21:01 Після дев'яти місяців пошуків підтвердилася загибель Героя Віталія Чуловського photo_camera 20:04 Юні артисти Вінниці подарували Захисникам тепло та обереги photo_camera 19:04 Витік нафтопродуктів на Ладижинському водосховищі пов’язують із наслідками обстрілів ТЕС 18:31 «Він приставив щось до горла, схоже на ножиці»: хлопець, який обрізав дівчатам коси, повернувся play_circle_filled photo_camera 17:35 Біля «Пасажу» провели реконструкцію. Скільки витратили 17:13 Водій-порушник пропонував поліцейським 10 000 гривень хабаря 16:06 «Ми пережили солодку лихоманку»: якою буде ціна на «свіжий» цукор і як вона змінювалася за час війни? 15:16 У Немирові водій Fiat збив двох пішоходів на переході 15:15 Олег Мейдич: «Ми не дозволимо знищити середній клас» (Прес-служба партії ВО «Батьківщина») 14:15 Жодних маніпуляцій: перевірка показала чесний розподіл світла на Вінниччині 13:18 Понад 4100 обстрілів та 164 бої: українські захисники стримують агресора photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up