Скорочено 550 штатних посад
Тепер колишнє управління МВС має іншу назву – управління Національної поліції у Вінницькій області. Працівники міліції у Вінниці і районах області написали заяви на звільнення. Їм запропонували роботу у новій структурі. Однак таке бажання виявили не всі. Як повідомив на брифінгу для журналістів т.в.о. начальника УМВС у Вінницькій області полковник міліції Сергій Кримчук, 50 працівників відмовилися продовжувати службу. Загалом кількість правоохоронців зменшилася на 150 осіб. Скорочено 550 штатних посад (в області було 4,5 тисячі міліціонерів).
-Ті, хто виявив бажання служити в поліції, з 7 листопада будуть виконувати обов’язки поліцейських та упродовж трьох місяців повинні пройти переатестацію, - наголосив Сергій Кримчук.- В Головному управлінні поліції у Вінницькій області створена атестаційна комісія. До її складу залучено представників громадськості. Незгодні з рішенням комісії можуть оскаржити його у Києві, в Національній поліції, де також працює атестаційна комісія.
Один рік, тобто до грудня 2016-го, відведено для того, щоб поліцейських перевдягнути у нову форму. Сергій Кримчук повідомив, що її зразки демонстрували в Києві представникам областей.
- Нова форма сучасного дизайну, сірувато-світлого кольору, - розповів полковник. – Мені вона сподобалася. Поки що наші працівники нестимуть службу у старій міліцейській формі. Так само протягом року використовуватимемо старі печатки, таблички, документи тощо. Все це залишається дійсним до кінця грудня наступного року.
Нову зарплату стануть платити поліцейським з нового року, коли сформують бюджет -2016. За словами Сергія Кримчука, мінімальна місячна платня становитиме шість тисяч гривень, нині її розмір – 2,5 тисячі гривень.
Сім базових відділів матимуть групи швидкого реагування
Замість нинішніх 27-ми міськрайонних відділів міліції у процесі реформування створять сім базових (міжрайонних) відділів поліції. Разом з тим у кожному районі залишаться відділення поліції. Тільки з меншими функціями. У них працюватимуть слідчі, які розслідуватимуть нескладні злочини. Як пояснив Сергій Кримчук, базові відділи матимуть краще оснащення, їх підсилять групами швидкого реагування для належного забезпечення правопорядку, вони матимуть патрульні служби. Окремі нинішні структури в обласному управлінні підпорядкують безпосередньо профільним департаментам Національної поліції в Києві. Деякі змінять назву. Наприклад, управління громадської безпеки перейменують в управління превентивної діяльності. До його складу увійде нинішнє управління міграційної служби.
Базові (міжрайонні) відділи поліції створять у таких містах: у Вінниці (з обслуговуванням Вінницького району); Гайсині (Іллінці, Липовець, Немирові, Оратів); Жмеринці (Бар, Гнівань, Тиврів, Шаргород); Тульчині (Крижопіль, Піщанка, Томашпіль); Бершаді (Ладижин, Теплик, Тростянець, Чечельник); Хмільнику (Калинівка, Козятин, Літин, Погребище); Могилеві-Подільському (Муровані Курилівці, Чернівці, Ямпіль). Дільничні інспектори, як і раніше, виконуватимуть покладені на них обов’язки.
Сергій Кримчук також повідомив, що продовжується конкурсний відбір до патрульної поліції у Вінниці. Загалом надійшло понад вісім тисяч заяв. Після проходження ними низки тестів, залишилося трохи більше однієї тисячі конкурсантів. З них відберуть 260 патрульних, які в січні наступного року вийдуть на чергування у Вінниці.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Eins zwei Polizei
drei vier Grenadier
fünf sechs alte Gags
sieben acht gute Nacht
Гимн новых полицаев с запахом мусорка?
МО-До красавчики.
З іншої сторони, лікар після 6 років навчання отримує 1200 грн. і повинен нас лікувати без хабарів. І не тільки лікар.
Якщо це поліцейська держава, то так і скажіть.
Щось схибнулось в головах, нічого не зрозуміло. Враження, що все це і робиться з тією метою, щоб нічого не було зрозуміло. Як кажуть, в мутній воді ....